Медустанови Рівненщини отримують ШВЛ-апарати, тести та засоби захисту

Медустанови Рівненщини отримують ШВЛ-апарати, тести та засоби захисту
0
253
0
Медустанови Рівненщини отримують ШВЛ-апарати, тести та засоби захисту

В області поступово збільшуються можливості для лікування хворих на COVID-19 і формується додатковий запас на випадок стрімкого поширення хвороби. У заклади охорони здоров'я Рівненщини надходить медобладнання, тести та засоби індивідуального захисту, придбані за кошти обласного бюджету.

Зокрема, за обласні кошти закуплено два додаткові апарати штучної вентиляції легень для госпітальних баз – Сарненської ЦРЛ і Дубенської міської лікарні. Також придбано 2000 захисних костюмів, які, окрім базових лікарень, надійдуть в обласний центр екстреної допомоги, у центри ПМСД та амбулаторії ЗПСМ, а також в інші лікувальні установи регіону.

Одне з першочергових завдань – захист персоналу лікувальних закладів. Тому ми працюємо над закупівлею додаткових засобів індивідуального захисту для медичних працівників, адже в сучасних умовах необхідний додатковий запас. Для цього залучаємо бюджетні кошти, а також отримуємо допомогу від бізнесменів і благодійників. Направляємо спецзасоби як в опорні лікарні, так і в інші медустанови, – зазначає в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.

Нагадаємо, раніше лікарні отримали додатково 14 ШВЛ-апаратів.

Окрім того, Рівненський лабораторний центр отримав чергову  партію  тест-систем для проведення понад 2200 молекулярно-генетичних досліджень на коронавірус. Надійшли і розхідні матеріали, необхідні для таких аналізів.

Однак забезпечення медиків всім необхідним не припинятиметься і надалі. Найближчими днями до лікарень мають надійти нові транші допомоги.

Сьогодні на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби із коронавірусом йшлося про необхідність зміни Урядом порядку розподілу медичних засобів для боротьби з COVID-19 у лікарнях. Також Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже невдовзі запрацює інформаційно-консультаційний центр для навчання лікарів у онлайн режимі.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
282
Нардепи збирають голоси: у Верховній Раді зареєстрували постанову про відставку Авакова
0
Читати далі
180
Захворюваність медиків Рівненщини на COVID-19 – нижче середнього по Україні
0
Читати далі
215
У Рівному поліцейські затримали іще одного «любителя квітів» (ФОТО)
0
Читати далі
497
Велике будівництво: як на Рівненщині відновлюють дорогу державного значення (ВІДЕО)
0
Читати далі
195
На Рівненщині стартували перші «бурштинові» аукціони
0
Читати далі
283
За ніч на Рівненщині 12 нових випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
225
За добу в Україні зафіксовано 588 випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
238
В Дубні через пожежу евакуювали 16 людей
0
Читати далі
193
У Рівному визначили найкращі спортивні видання (ФОТО)
0
Читати далі