Мегу проти Рівнеради: суд за мільйони з бюджету вкотре перенесли

Мегу проти Рівнеради: суд за мільйони з бюджету вкотре перенесли
0
802
0
Мегу проти Рівнеради: суд за мільйони з бюджету вкотре перенесли

Сьогодні в апеляційному господарському суді розпочинався розгляд справи щодо повернення 8 мільйонів гривень до міського бюджету. Як відомо, влада Рівного вирішила повернути недобудований дитячий садочок у мікрорайоні "Північний" з власності приватного навчального закладу "МЕГУ".

Однак, прокуратура вирішила оскаржити рішення першої інстанції.

Читати: Бездіяльна влада: прокуратура подала апеляцію замість рівненських чиновників

 

Після затвердження явки учасників процесу, під час усних клопотань представники МЕГУ заявили про недовіру до колегії суддів, обґрунтовуючи це сумнівами щодо необ`єктивності та упередження суду. Через це, в суді була оголошена перерва на годину, під час якої, представники університету написали заяву на відвід. В свою чергу, після проголошення заяви, представники міської влади відвід - заперечили. 

 

Після виходу з нарадчої кімнати суд оголосив процесуальне рішення.

Суд дійшов висновку про безпідставність заяви позивача ПВНЗ МЕГУ імені академіка Стапана Дем`янчука, про відвід колегії суддів. Таким чином, справа підлягає зупиненню і буде передана на автоматизований розподіл.  Після розгляду заяви, буде обрана нова колегія суддів і після цього, призначено дату наступного судового засідання.

До слова, розгляд справи вже не вперше переноситься саме через відвід суддів. 

0
Політика Гроші # Рівне # Володимир Хомко # дитячий садочок # МЕГУ
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: