Міністр оглянув будівництво найбільшого спорткомплексу у Рівному

Міністр оглянув будівництво найбільшого спорткомплексу у Рівному
0
1186
0
Міністр оглянув будівництво найбільшого спорткомплексу у Рівному

Сьогодні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем оглянули хід будівництва спорткомплексу у Рівному.


Будівельна техніка на об’єкті працює безперервно. Менш як за два роки тут звели два поверхи. Вже облаштовані трибуни майбутньої спортивної арени, встановлюють вітражі, монтують покрівлю.

Читайте також: Сьогодні на Рівненщину їде Міністр

Нагадаємо, перша черга спорткомплексу передбачає зведення спортзалу для ігрових видів спорту із трибунами на 3000 місць, тренажерної та роздягальні.

Дійсно, пророблений великий об’єм роботи, але до повного завершення потрібно зробити ще стільки ж. Наразі ми внесли і затвердили зміни до проектів ДФРР, тож можу з впевненістю сказати – ви маєте державну підтримку у будівництві такого масштабного об’єкту, – відзначив Олексій Чернишов.

Олексій Чернишов наголосив – такі спорткомплекси однозначно потрібні. Важливо, щоб такі споруди, як у Рівному, були у всіх обласних центрах.Читайте також: Міністр поставив Білокриницьку ОТГ в приклад іншим громадам

Наразі об’єкт має фінансування Державного фонду регіонального розвитку, а також з місцевого бюджету. Очікують кошти «спортивної» субвенції.

– Міністр пообіцяв, що держава буде фінансово підтримувати будівництво спорткомплексу у Рівному, адже така арена стане спортивним магнітом регіону. Також на базі комплексу планується спорудження потужної інфраструктури для розвитку бізнесу – коворкінги, ХАБи, на основі яких створюватимуться інноваційні продукти,
 – зауважив голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль. – Переконаний, що ця арена не лише дозволить виховати нові покоління лідерів спортивної галузі, а й стане точкою росту нашого регіону.

Таким чином, крок за кроком на Рівненщині створюється технократичний хаб Західного регіону.

Також у рамках робочої поїздки Міністр оглянув нове пожежне депо, яке перебуває на завершальному етапі будівництва. На першому поверсі розташується пожежна частина, на другому буде сучасний Центр кризових ситуацій. А верхні три поверхи будуть житловими, там обладнано 44 службові квартири.

Читайте також: У Рівному покажуть героїв спідвею

Читайте також: Подарунок місту: працівники «Рівнеоблводоканалу» облаштували для рівнян сучасну зупинку

Читайте також: 22 травня в Україні планують послабити карантин: що зміниться?

0
Політика Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: