Молодь Рівненщини запрошують до онлайн-школи інструкторів

Молодь Рівненщини запрошують до онлайн-школи інструкторів
0
708
0
Молодь Рівненщини запрошують до онлайн-школи інструкторів

Теортеричні знання та практичні навики, екскурсійний досвід та школа життя інструктора активного відпочинку – на Рівненщині стартує онлайн семінар-навчання «Школа інструкторів активного відпочинку «Спільні кроки».

Таку ініціативу реалізовує ГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» в рамках співпраці з управлінням молоді та спорту Рівненської ОДА.

Так, усім охочим пропонують долучитись до онлайн-навчання, яке має на меті надати теоретичні і практичні навики для освоєння такого фаху, як інструктор активного відпочинку. Зокрема, під час навчання, будуть подані наступні теми:

  • підготовка та організація подорожей;
  • перша домедична допомога;
  • організація кемпінгів;
  • побут, харчування, трансфер;
  • безпека в турі.

Спікерами навчання будуть досвідчені туристи та керівники туристичних агенцій, що займаються організацією турів активного відпочинку.

До участі у школі запрошують молодь та дорослих віком від 14 років. Навчання складатиметься з 2 блоків – лекційного та практичного.

Зареєстровані учасники онлайн-навчання, які прослухають 70% навчальних лекцій, отримають змогу прийняти участь у кваліфікаційному водному турі - сплаві (після закінчення карантину).

Участь у проекті безкоштовна. Зареєструватись можна до 15 травня за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScA6su2yQwqjomLOaULohYVL50LFcn4PHxVu0Hc_U6-woZ80g/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR3PcEr4JH4TdxF5UzTm59FxfWdcBLahsGPTchHs6YeSye7j2lDMT8fEdNA

Детальна програма навчання та технічні умови будуть надіслані увсім учасникам на електронну пошту.

 

Читайте також: В ДТП на Рівненщині загинуло двоє людей

Читайте також: На Рівненщині працює 12 ринків

Читайте також: На Рівненщині визначатимуть найспортивнішу сім'ю

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: