Рівненщина: МОЗ не вбачає зв‘язку смерті 6-місячної дитини з вакцинацією

0
1288
1

29 березня о 16:14 Костопільською підстанцією екстреної (швидкої) медичної допомоги було прийнято виклик до 6-ти місячної дитини. Бригада ЕМД за 11 хвилин о 16:25 прибула на місце, але на той час дитина вже не мала жодних ознак життя.

Комунальним закладом "Обласне бюро судово-медичної експертизи" Рівненської обласної ради проведено розтин та встановлено попередню причину смерті: раптова смерть з ознаками дихальної недостатності та набряк мозку.

Наразі тривають лабораторні дослідження з метою встановлення остаточної причини. МОЗ України висловлює свої співчуття рідним дитини. Медики співпрацюють з органами слідства для встановлення причини.

Варто зазначити, що того ж дня раніше в Костопільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) в кабінеті щеплень за письмовою згодою батьків та після огляду лікаря ця дитина одержала два щеплення інактивованими (неживими) вакцинами. Час вакцинації - 14:00. Дитина отримала 2-гу дозу проти гепатиту В (першу дозу вакцини проти гепатиту В та БЦЖ дитина отримала в пологовому будинку відповідно до календаря щеплень – стан після щеплень був задовільний). Друге щеплення було проти поліомієліту вакциною ІПВ.

Наразі не встановлено зв’язку між вакцинацією та смертю дитини. Окрім цього, того ж дня щеплення проти поліомієліту з того самого 10-дозового флакону було проведено щеплення ще восьми дітям. Стан усіх інших дітей задовільний.
Всіх дітей перед щепленнями та після було оглянуто лікарем. Холодовий ланцюг зберігання вакцин у цьому кабінеті щеплень дотримувався належним чином. Про це повідомля МОЗ України на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

1
Кримінал # Рівненщина # Костопіль # МОЗ # України # раптова смерть шестмісячної дитини після щеплення
138
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
77
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.