На Донеччині "Авангард" мінімально переграв рівненський "Верес"

На Донеччині
0
  • На Донеччині "Авангард" мінімально переграв рівненський "Верес"

Рівненський "Верес" сьогодні поступився краматорському "Авангарду" із рахунком 1:0. Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".

"Верес" розпочав матч у такому складі: Когут, Каваців (Білий 39"), Лухтанов, Зозуля, Западня, Кучеров, Лебедь (морозенко 70"), Сікорський, Волошинович, Герасимець (Котляр 53", Козьбан.

Через травму не брав участі Руслан Степанюк, через перебір карток у Рівному залишився Сергій Борзенко (пов'язку капітана вдягнув Богдан Когут), також до Краматорська не поїхали Барнон Брайт, Сергій Петько. Окрім цього відновлюється після операції Борис Орловський - опорний півзахисник може вийти на поле у квітні.

У технічній зоні після дискваліфікації з'явився головний тренер "червоно-чорних" Володимир Мазяр, який щедро словесно "роздавав" нашим футболістам.

На 9 хвилині матчу арбітр вирішив, що правила в своїй штрафній порушив Ігор Сікорський. Дмитро Бондаренко призначив пенальті у ворота "Вереса", який реалізував гравець "Авангарду" Віталій Собко.

На 15 хвилині Западня подав із лівого флангу, Козьбан скинув на Сікорського, який пробив головою у руки воротаря краматорців.

На 60 хвилині Козьбан скинув на Волошиновича, який здалеку пробив у руки воротаря краматорців. Також на 80 хвилині вдало розвернувся Ігор Сікорський, пробив і влучив у руки краматорчанина Артура Денчука.

У доданий час "Верес" мав шанс зрівняти рахунок - Антон Котляр подав кутовий, однак стандарт не був результативним - відчувалося, що у штрафній не вистачає Сергія Борзенка.

До кінця матчу рахунок не змінився - перемогу святкував "Авангард".

Нагадаємо, що це уже друга поразка "Вереса" у весняній частині чемпіонату - у попередньому матчі в Вараші  "червоно-чорні" програли "Колосу" (Ковалівка) з рахунком 2:3.

ОНОВЛЕНО

Наразі відомі результати інших матчів 22 туру. Рівненський "Верес" зберігає за собою 2-гу позицію у турнірній таблиці.

Арсенал (Київ) 1:0 Миколаїв

Полтава 0:2 Іллічівець (Маріуполь)

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 5:2 Черкаський Дніпро

Колос (Ковалівка) 4:1 Тернопіль

Скала (Стрий) 0:1 Геліос (Харків)

Інгулець (Петрове) 1:3 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)

Десна (Чернігів) 0:0 Буковина (Чернівці)

Партнер рубрики - Клуб футбольних вболівальників "Вереса"