На Дубенщині під потягом загинула жінка: перевіряють версію про самогубство

На Дубенщині під потягом загинула жінка: перевіряють версію про самогубство
0
На Дубенщині під потягом загинула жінка: перевіряють версію про самогубство

О 17:15 15 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що на залізничному перегоні між населеними пунктами Радивилів та Рудня Почаївська потяг допустив наїзд на жінку.

Поліцейські встановили, що на станції Крупець 45-річна жителька Радивилова раптово вийшла на залізничні колії та потрапила під вантажний потяг, який їхав зі Львова до Здолбунова. Попри застосоване машиністом екстрене гальмування, уникнути трагедії не вдалося — отримані нею травми виявилися несумісні із життям.

Неподалік місця події знаходились і речі загиблої. Серед її документів поліцейські виявили та вилучили передсмертні записки до рідних.

Слідчі відділення поліції №2 (м. Радивилів) Дубенського районного відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України із приміткою «самогубство». Усі обставини трагедії встановлюють.

0
Події
Найцікавіші матеріали
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі
 На Рівненщині померла жінка, яка понад 8 місяців перебувала в комі після ДТП
0
Читати далі
«Не тільки США займаються подібним»: Флеш розповів, як у 2023 році йому написали з держструктури через відео з НЛО
0
Читати далі
У Рівному готують остаточний перехід на безготівковий проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця, який «вирішував» питання щодо служби у тилу
0
Читати далі
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі