На Гощанщині люди перекрили трасу "Київ-Чоп" через занедбаний ставок

На Гощанщині люди перекрили трасу
0
466
0
На Гощанщині люди перекрили трасу "Київ-Чоп" через занедбаний ставок

   Сьогодні, восьмого травня, о 10 годині ранку майже 100 жителів Гощанського району, які невдоволені діями місцевого орендатора ставка частково перекрили автодорогу «Київ-Чоп» у селі Синів, періодично рухаючись пішохідним переходом.

   За попередньою інформацією таким чином мешканці Липківської сільради протестують проти продовження оренди ставка в селищі Андрусіїв. Люди обурені, що ставок занедбаний, власник ганяє дітей, ламає їм вудки і навіть труїть рибу.

Однак є і прихильники орендаря, які стверджують, що ці фото неправдиві, і взагалі, ці фото не мають жодного відношення до цього ставка. Тобто цей ставок є доглянутим, і взагалі, що власники молодці, а зараз просто комусь потрібен цей ставок.

   За попередньою домовленістю поліцейських із учасниками протесту, селяни рухаються пішохідним переходом, перекриваючи лише дві смуги руху в одному напрямку, пропускаючи таким чином усі транспортні засоби.

   На місці події поліцейські патрульної поліції, управління превентивної діяльності та Гощанського відділу забезпечують правопрядок і регулюють дорожній рух. Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

 

 

0
# Рівненщина # Гоща # черз занедбаний ставок орендаря люди перекрили дорогу
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: