На Хрінницькому водосховищі викрито вісім підводних мисливців

На Хрінницькому водосховищі викрито вісім підводних мисливців
0
23388
8
На Хрінницькому водосховищі викрито вісім підводних мисливців

На Хрінницькому водосховищі викрито вісім підводних мисливців, повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль. Впродовж трьох днів державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували вісім випадків порушень природоохоронного законодавства.

Так, в ніч другого лютого рибпатруль задокументував грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на Хрінницькому водосховищі, поблизу села Товпижин Демидівського району Рівненської області. Місцевий мешканець здійснював підводне полювання гарпунною рушницею. В такий спосіб  чоловік виловив понад 8 кг риби, а саме: 4 щуки та 2 окуні. Таким уловом рибалка перевищив встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову. Сума завданих збитків склала 1 394 грн. На мисливця склали протокол про адміністративне правопорушення. Рибу та знаряддя лову у чоловіка вилучили.

Крім того, першого, другого та третього лютого рибоохоронний патруль Рівненщини, під час проведення рейдової роботи на Хрінницькому водосховищі, поблизу сіл Хрінники та Товпижин Демидівського району зафіксував сім аналогічних порушень правил рибальства. В даних випадках громадяни, здійснювали підводне полювання гарпунною рушницею без посвідчення підводного мисливця. За порушення на рибалок склали адмінпротоколи.

Нагадаємо, в Управлінні Держрибагентства у Рівненській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 540 53 90. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково:
згідно затверджених Правил любительського і спортивного рибальства підводне полювання на риб дозволяється при наявності посвідчення підводного мисливця, а також без застосування аквалангів та інших автономних дихальних приладів. Добова норма вилову становить 3 кг.

 

 

8
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: