Біля Костополя будують найбільшу на Рівненщині сонячну електростанцію

Біля Костополя будують найбільшу на Рівненщині сонячну електростанцію
1
Біля Костополя будують найбільшу на Рівненщині сонячну електростанцію

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль перебуває з робочим візитом на Костопільщині. В рамках поїздки він відвідав найбільшу сонячну електростанцію в області.

Її будує ТОВ «Теплоенерго Сервіс» на території Малолюбашанської ОТГ. Загалом територія станції займає на 20 гектарах індустріального парку. На ній розмістять 5200 сонячних панелей і вони видаватимуть потужність 1,8 мВт. На електростанцію на Костопільщині витрачено 1,8 млн євро.

Наразі «Теплоенерго Сервіс» проводить роботи щодо приєднання сонячної електростанції до Єдиної енергетичної системи. Зокрема завершується прокладання підземного кабелю до точки підключення, проходить сертифікація обладнання в НКРЕКП для заключення договору. Також заплановано продовження будівництва сонячної електростанції зі збільшенням потужностей до 6 мВт.

Читайте також:  «Одної каденції не вистачить»: Зеленський розповів про терміни виконання своїх обіцянок

Читайте також: У Рівному можуть бути терористи-смертники: СБУ просить рівнян бути максимально пильними

Читайте також: На Порошенка завели справу про державну зраду (ВІДЕО)

1
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі