На Костопільщині призначили інспекторів праці

На Костопільщині призначили інспекторів праці
0
383
0
На Костопільщині призначили інспекторів праці

Посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування отримали представники Костопільського району: керуюча справами виконавчого комітету Деражненської сільської ради Олена Ткачук та головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства Малолюбашанської сільської ради Олександр Морозюк.

Вручаючи посвідчення, начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний зазначив, що повноваження з контролю за додержанням законодавства про працю, які делеговано органам місцевого самоврядування, є пріоритетними на державному рівні і потребують ефективної та відповідальної роботи. Саме інспектори праці, які працюють безпосередньо в територіальних громадах, найліпше знають ситуацію на місцевому ринку праці і можуть найдієвіше  захищати трудові права працівників.  Очільник Управління побажав інспекторам успішного виконання нових функціональних завдань в інформаційно-роз’яснювальній роботі та заходах контролю.

«Важливо, що ви повністю можете розраховувати на допомогу колег з Управління Держпраці, - наголосив Юрій Наконечний, - зокрема, у секторі з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю вам нададуть всебічну методичну підтримку і поділяться досвідом.»

Інформаційно:

Станом на 26 грудня 2018 року в Рівненській області отримали посвідчення 11 інспекторів праці органів місцевого самоврядування.

Цю посаду в виконкомах ОТГ та міст впроваджують у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

Відповідно до ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інспектор праці ОМС наділений повноваженнями щодо здійснення контролю у трьох напрямах:

з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці,

додержання мінімальних гарантій в оплаті праці,

оформлення трудових відносин.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», підрубриці – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування або за телефоном (044) 288-10-00.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
171
Вересневі вихідні під відкритим небом - рівнян запрошують на фестиваль
0
Читати далі
89
На Рівненщині створено 46-ту ОТГ - Мощаницьку
0
Читати далі
98
Сорок кілограм бурштину вилучили поліцейські на Рівненщині (ФОТО)
0
Читати далі
200
«Вишвирнув каміння і почав втікати» - затримання у Рівному
0
Читати далі
76
Рівняни в Італії "настріляли" бронзу, срібло, золото
Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї, що проходить у місті Болонья, Італія, розпочався з перемог дял команди України.
0
Читати далі
100
Відомий перший суперник чоловічої БК “Рівне” у Чемпіонаті України
Перші матчі у новому Чемпіонаті України у Вищій лізі чоловіча команда БК “Рівне” зіграє на власному майданчику проти дебютанта змагань БК “Житомир” (на фото). Ігри відбудуться 12 та 13 жовтня у Спорткомплексі “ДЮСШ-4”. Про це повідомив спортивний директор
0
Читати далі
112
Топ-3 цікавих функцій бюджетних смартфонів
0
Читати далі
129
У Рівному три села лишилося без світла через рибалок
0
Читати далі
86
У Гощі вихідними бігало 70 людей
Близько 70 учасників взяли участь у І-му забігові «ACRIS AGRO RUN 2019», який відбувся 14 вересня у смт. Гоща.
0
Читати далі