На Костопільщині призначили інспекторів праці

На Костопільщині призначили інспекторів праці
0
317
0
На Костопільщині призначили інспекторів праці

Посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування отримали представники Костопільського району: керуюча справами виконавчого комітету Деражненської сільської ради Олена Ткачук та головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства Малолюбашанської сільської ради Олександр Морозюк.

Вручаючи посвідчення, начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний зазначив, що повноваження з контролю за додержанням законодавства про працю, які делеговано органам місцевого самоврядування, є пріоритетними на державному рівні і потребують ефективної та відповідальної роботи. Саме інспектори праці, які працюють безпосередньо в територіальних громадах, найліпше знають ситуацію на місцевому ринку праці і можуть найдієвіше  захищати трудові права працівників.  Очільник Управління побажав інспекторам успішного виконання нових функціональних завдань в інформаційно-роз’яснювальній роботі та заходах контролю.

«Важливо, що ви повністю можете розраховувати на допомогу колег з Управління Держпраці, - наголосив Юрій Наконечний, - зокрема, у секторі з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю вам нададуть всебічну методичну підтримку і поділяться досвідом.»

Інформаційно:

Станом на 26 грудня 2018 року в Рівненській області отримали посвідчення 11 інспекторів праці органів місцевого самоврядування.

Цю посаду в виконкомах ОТГ та міст впроваджують у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

Відповідно до ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інспектор праці ОМС наділений повноваженнями щодо здійснення контролю у трьох напрямах:

з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці,

додержання мінімальних гарантій в оплаті праці,

оформлення трудових відносин.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», підрубриці – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування або за телефоном (044) 288-10-00.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
131
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
Читати далі
1191
У Рівному перекриють рух транспорту
0
Читати далі
115
Спостерігачі ОБСЄ стежитимуть за виборчою кампанією на Рівненщині
0
Читати далі
155
Сарни приймали четвертий етап Кубку Рівненщини
15-16 червня в Сарнах відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2019 року присвячений 134-річниці міста.
0
Читати далі
234
Стомились чекати: на Рівненщині посеред дороги висадили клумбу замість ями (ФОТО)
0
Читати далі
405
Не хотів йти додому в Обарів пішки, тому викрав скутер (ФОТО)
0
Читати далі
1508
У Рівному біля обласної лікарні знову ДТП
0
Читати далі
1189
Операція "Урожай" на Рівненщині: маєте трактор і надаєте послуги? - платіть податок
0
Читати далі
216
Рівне перевірили на доступність людей з інвалідністю (ФОТО)
0
Читати далі