На квартири для дітей-сиріт Рівненщини виділили понад 30 мільйонів

На квартири для дітей-сиріт Рівненщини виділили понад 30 мільйонів
0
210
0
На квартири для дітей-сиріт Рівненщини виділили понад 30 мільйонів

Як повідомляють на сайті Рівненської ОДА, виділеної субвенції – понад 30 мільйонів гривен – вистачить, аби забезпечити житлом близько восьмидесяти дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, це вже третій рік поспіль, коли держава направляє кошти на житло такій категорії дітей. Як розповів директор департаменту Соцзахисту Рівненської ОДА Олексій Шамак, у 2017 році було виділено п’ять мільйонів субвенції, у 2018 – тринадцять. Цього року сума виросла вдвічі.

Частину коштів направили на міста та райони області. За кошти субвенції вже придбали 3 квартири – у Рівному та Рокитному. Ще 59 людей з категорії відкрили особисті спеціальні рахунки.

Згідно даних, житло зможуть отримати тринадцять у Рівненському та десять дітей у Сарненському районах відповідно – саме туди направили найбільшу частину коштів. Всі кошти розподілили між особами, їх можна використати впродовж року.   

Наступного року розмір субвенції передбачають у тридцять три мільйони гривень.

Довідково
: грошову компенсація від держави, субвенцію, можна використати на будівництво житла, його реконструкцію, а також на розробку проектної документації.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: