На Рівненщині школярі змагалися у спортивному орієнтуванні

0

Протягом трьох днів, а саме з 19-21 травня 2017 року, на території Острозького району у лісовому масиві поблизу дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Корчагінець» було проведено змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

У змаганнях взяли участь 130 осіб із 13 команд, які представляли 11 районів Рівненщини, а також місто Острог та Бугринську ОТГ.

Переможцями та призерами змагань в особистому заліку стали Мельничук Оксана, Польовий Олександр з команди Бугринської ОТГ, Кондратюк Анастасія з команди Костопільського району, Пилипака Богдана з команди Березнівського району, Ляшко Олександр з команди Дубровицького району, Кондрачук Василь з команди Рівненського району.

Переможцями та призерами змагань на середній дистанції серед юнаків стали команди Острозького району, Бугринської ОТГ, Рівненського району, серед дівчат – команди Бугринської ОТГ,  Млинівського та Дубенського районів.

Перемогу в естафетних змаганнях серед дівчат вибороли команди Рівненського, Острозького і Дубенського районів а серед юнаків команди Острозького, Рівненського і Млинівського районів.

Переможцем змагань зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Острозького району, друге та третє місця вибороли команди Бугринської ОТГ та Млинівського району.

Вітаємо переможців!

0
# Корчагінець # спортивне орієнтування # обласна Спартакіада Рівненщини
19-21 травня 2017 року на території Острозького району у лісовому масиві поблизу дитячого санаторно-оздоровчого комплексу "Корчагінець" було проведено змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.