На Рівненщині 29 нових хворих коронавірусом, а 7 вже виписали з лікарень

На Рівненщині 29 нових хворих коронавірусом, а 7 вже виписали з лікарень
0
На Рівненщині 29 нових хворих коронавірусом, а 7 вже виписали з лікарень

Станом на вечір 28 квітня на Рівненщині зафіксовано 29 нових випадків захворювання на COVID-19, а саме:

– 8 мешканців з Рівного;

– 16 з Рівненського району (14 – село Зоря та ще 2 – село Велика Омеляна);

– 3 зі Здолбунова;

– 1 з Дубна;

– 1 з Гощанського району (седо Бугрин)

Серед інфікованих і дві медсестри: з Дядьковицької райлікарні та Рівненської ЦМЛ. Вік хворих від 7 до 82 років.

Таким чином на Рівненщині зареєстровано 585 випадків захворювання на COVID-19. З них 14 летальних і 57 людей уже одужали (сьогодні з медзакладів виписали 7 пацієнтів, це 3 людини з Березнівського району і 4 з Рівного).

Наразі на перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 85 зразків. Результати повідомимо зранку.

Тим часом в адміністрації Рівненщини повідомили, що завершилось ПЛР тестування працівників загального відділу ОДА. COVID-19 підтвердили в однієї з працівниць. Йдеться про жінку, у члена сім'ї якої зафіксували коронавірусну інфекцію раніше. В її колег результати негативні.

Востаннє вона була на робочому місці 21 квітня. В робочих кабінетах, відповідно до протоколу, одразу провели дезінфекцію. Облдержадміністрація продовжує працювати у звичному режимі.

 

Читайте також:На Рівненщині діяв спирзавод, який фінансував терористів Д\ЛНР (ФОТО)

Читайте також:Завтра частина Рівного та сім селищ залишаться без світла

Читайте також:Заклади соціальної сфери Рівненщини заощадили майже 32 мільйони гривень

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині внаслідок ворожої атаки рф постраждала людина
0
Читати далі
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі