На Рівненщині активізувались крадії електрообладнання

На Рівненщині активізувались крадії електрообладнання
0
447
0
На Рівненщині активізувались крадії електрообладнання
Протягом першого кварталу 2019 року працівники «Рівнеобленерго» разом з поліцією зафіксували вісім крадіжок електрообладнання, які щоразу позбавляли електропостачання частину мешканців сіл, де скоювалися злочини – у Острозькому, Млинівському, Березнівському, Здолбунівському, Костопільському та Рівненському районах.
 
Так кілька тижнів тому без електропостачання протягом доби залишалися близько півсотні споживачів с. Сухівці Рівненського району – тут було злито 150 кг оливи з трансформаторної підстації, що знаходиться в безпосередній близькості від житлових будинків. Тобто, крадіжка, від якої постраждали місцеві мешканці через відсутність електроенергії, не могла статися непомітно! А ось у селах Малий Мидськ та Гута Костопільського району невідомі зрізали 1400 та 1000 м електропроводу. В Гуті внаслідок цього без електропостачання залишилося приватне підприємство.
 
Минулорічна статистика свідчить про те, що протягом 2018 року на енергооб’єктах Рівненської області було скоєно 58 крадіжок, чим «Рівнеобленерго» було завдано збитків на суму понад 685 тис грн.
Варто зауважити, що сім крадіжок спільними діями наших працівників та поліції у 2018 році було розкрито, що свідчить про невідворотність покарання! Зазначені справи перебувають на розгляді у судах. Прогрес у розкритті злочинів скоєних на енергооб’єктах, спостерігається і у інших регіонах нашої держави. Зокрема, у Кіровоградській області було затримано двох громадян, які протягом кількох місяців скоїли 43 крадіжки металевих кутників з електроопор. Одному з обвинувачених було призначене покарання у вигляді позбавлення волі терміном на чотири роки
 
Не будьте сторонніми спостерігачами вчинення крадіжок електрообладнання! Їх попередження – запорука надійності електропостачання у Ваших домівках!
Про факти крадіжок та пошкодження майна ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляйте за номерами телефонів (0362) 694-298, 067- 620-44-11, 050-490-44-11, 093-320-44-11, за адресою: м. Рівне, вул. Князя Володимира, 71 або в район електричних мереж за місцем проживання.
Конфіденційність ґарантовано!
 
Фото ілюстративне 
0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: