На Рівненщині борги з неплатників аліментів вибиватимуть "мобільні групи"

На Рівненщині борги з неплатників аліментів вибиватимуть
0
285
0
На Рівненщині борги з неплатників аліментів вибиватимуть "мобільні групи"

З 12 по 16 березня на Рівненщині працюватиме мобільна група з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів. До складу групи увійшли фахівці центрального та місцевого управління державної виконавчої служби Мін'юсту. Зокрема, провідний спеціаліст відділу контролю Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Ірина Мазур, державний виконавець відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Владислав Яковенко, заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Галина Ліщук та головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Ігор Дудка.

- Ми надаватимемо практичну і методичну допомогу державним виконавцям на місцях, а також перевірятимемо їх діяльність, стан виконання рішень щодо стягнення аліментів із недобросовісних боржників, - зазначила Ірина Мазур.
Цього тижня мобільна група працюватиме у десяти районах області, а також у Рівному.

Нагадаємо, що із 6 лютого 2018 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Також при Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області був створений регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів. 

0
# Рівненська юстиція
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
105
У неділю центр Рівного перекриють для Миколаїв
0
Читати далі
152
Де у Рівному завтра перекриють рух?
0
Читати далі
110
У Рівному вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи (ФОТО)
0
Читати далі
145
Рівненські поліцейські вилучили елітні наркотики вартістю майже 200 тисяч гривень
0
Читати далі
572
На Рівненщині кількість хворих на кір стала - рекордною
0
Читати далі
365
Рівненський дуобус курсуватиме за звичайним маршрутом
0
Читати далі
66
У Рівному відбудеться традиційний шаховий турнір
З 15 по 16 грудня 2018 року в місті Рівне в черговий раз відбудеться обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату".
0
Читати далі
176
Двоє розбійників з Рівненщини на волю вийдуть - нескоро
0
Читати далі
727
Сільській раді на Рівненщині дозволили приєднання до обраної ОТГ
0
Читати далі