На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство

На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство
0
На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство
21 січня, в 11:07 до центральної диспетчерської центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов виклик про те, що у с.Оженин Острозького району чоловік намагався вкоротити собі віку.
 
Про цю подію було повідомлено поліцейським.
За вказаною адресою прибула бригада Острозької підстанції екстреної медичної допомоги. 55-річний чоловік після інсульту не може самостійно пересуватися. За словами рідних, чоловік за допомогою візка зміг дістатися до кухні, де й намагався вчинити самогубство.
 
Під час огляду потерпілого, помітили ножове поранення у лівій половині грудної клітини. Оперативно та злагоджено надали першу невідкладну медичну допомогу. Рідні чоловіка розповіли, що у нього психічні розлади. Потерпілий не розмовляє. Нам намагався показати, як вчинив собі поранення, - розповів фельдшер Острозької підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Роман Перхалюк.
 
Потерпілого транспортували до Острозької центральної районної лікарні для подальшого огляду.
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
Президент відзначив та нагородив голову Городоцької громади під час Конгресу регіональних влад
0
Читати далі
«Діалог громад з Парламентом»: Рівненщина долучилася до обговорення ключових реформ
0
Читати далі
Рівненщина долучилася до «Діалогу громад з Урядом». Основний вектор — підготовка інфраструктури до зими
0
Читати далі
На Рівненщині у Великодню ніч діятиме комендантська година
0
Читати далі
Володимир Зеленський провів брифінг для медіа: основні заяви
0
Читати далі
Імператорські пінгвіни опинилися під загрозою зникнення. Пташенята масово гинуть у воді
0
Читати далі
У Радивилові поліцейські затримали збувачку канабісу
0
Читати далі
Загроза сильніших обстрілів: росія тепер бʼє керованим реактивним дроном «Герань-5»
0
Читати далі
На Рівненщині власник пилорами вдарив поліцейського, перешкоджаючи обшуку
0
Читати далі