На Рівненщині чоловік вкрав лічильник – тепер гребтиме мітлою на громадських роботах

На Рівненщині чоловік вкрав лічильник – тепер гребтиме мітлою на громадських роботах
0
На Рівненщині чоловік вкрав лічильник – тепер гребтиме мітлою на громадських роботах

Повне відшкодування збитків та громадські роботи – такий вирок суду отримав мешканець Гощанського району на Рівненщині за крадіжку лічильника.

Інцидент з крадіжкою стався навесні 2021 року. Мешканець села Синів поцупив шафу обліку на одному з місцевих господарств, що належить ПрАТ «Рівнеобленерго», чим заподіяв матеріальної шкоди товариству на загальну суму 1207 грн. 55 коп.

Суд ухвалив рішення визнати обвинуваченого винним у скоєнні крадіжки (частина 1 статті 185 КК України) і призначив йому покарання у виді громадських робіт на строк 80 (вісімдесят) годин.

Також з обвинуваченого буде стягнуто на користь ПрАТ «Рівнеобленерго» майнову шкоду 2730 (дві тисячі сімсот тридцять) гривень 44 коп. з врахуванням вартості відновлювальних будівельних робіт.

Нещодавно рішення суду набрало законної сили.

Загалом з почату 2021 року правоохоронними органами відкрито 26 кримінальних проваджень, що стосуються крадіжок та пошкоджень майна ПрАТ «Рівнеобленерго».

Варто зауважити, що понад 85% випадків пошкодження майна вдається розкривати і домагатися відшкодування.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному школяр потрапив під колеса авто
0
Читати далі
У Рівному злочинець-рецидивіст обікрав будинок
0
Читати далі
Два факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
На Млинівщині пенсіонер на саморобному тракторі перекинувся і загинув
0
Читати далі
У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть учасників «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
Аферисти викрали у рівнянки 630 тисяч гривень
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині загинув мотоцикліст
0
Читати далі
росія не піде на перемир'я, доки не будуть вирішені першопричини «конфлікту»: Лавров
0
Читати далі
Жінка з Рівненщини коректором змінила групу інвалідності у своїх документах
0
Читати далі