На Рівненщині Герою відкрили пам'ятну дошку

На Рівненщині Герою відкрили пам'ятну дошку
0
1048
0
На Рівненщині Герою відкрили пам'ятну дошку

 У селі Городок, що на Рівненщині,  на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку колишньому учневі закладу – захиснику України Тарасу Прончуку. Хлопець загинув у зоні проведення АТО в лютому, цього року. Йому було лише 19 років.

Про це повідомляють на офіційному сайті Рівненської ОДА.

На подвір’ї школи  з цієї нагоди зібралися рідні й друзі, учні, вчителі, учасники АТО, духовенство, керівництво Рівненської райдержадміністрації. До меморіальної дошки було покладено квіти, пам’ять Героя вшанували хвилиною мовчання.

Тарас Прончук народився шостого серпня 1997 року у селі Хотин Рівненського району Рівненської області. З 5 до 9 класу навчався у Городоцькій школі, після чого вступив до Рівненського технічного коледжу НУВГП.

До лав Збройних сил України був призваний у листопаді 2015 року. Тарас Прончук служив на посаді кулеметника батальону морської піхоти. 16 лютого цього року старший матрос Тарас Прончук загинув від ворожої кулі у зоні проведення АТО під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України.

За самовіддане виконання військового обов’язку Президент України посмертно нагородив Тараса Прончука орденом «За мужність» III ступеня.

 

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

0
# Рівненщина # АТО # вшанування памяті # герой # меморіальна дошка
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: