На Рівненщині готують нові лікарні для прийому хворих COVID-19

На Рівненщині готують нові лікарні для прийому хворих COVID-19
0
На Рівненщині готують нові лікарні для прийому хворих COVID-19

В Рівненській області до прийому хворих на коронавірусну хворобу готують три додаткові лікарні. Передусім, це Острозька та Рівненська ЦРЛ, а також Рівненська міська лікарня №2. Про це повідомив на онлайн брифінгу заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

— Сьогодні маємо своєрідний антирекорд нових випадків за нову добу - +266. Більше того, захворювання йде до нових піків. Це, зрештою, результат недотримання людьми карантинних умов. Тому ситуація вимагає від нас подальшої пильності. Рівненська ОДА вчергове звернулася до МОЗу щодо включення трьох лікарень для лікування хворих на COVID-19, — зазначив Ігор Тимошенко.

Він вкотре звернувся до жителів області – не нехтувати своїм здоров’ям і близьких. Адже недотримання карантинних умов може призвести до критичної ситуації — браку ліжок і медичних працівників.
Нагадаємо, зараз у стаціонарах області лікуються близько півтисячі пацієнтів з COVID-19. Хворих приймають 9 медзакладів Рівненщини, найбільше з них перебуває у Рівненській міській лікарні №1 та Сарненській ЦРЛ – 153 та 110 відповідно.

Читайте також: Між селами Володимиреччини проклали 3 кілометри нової дороги

Читайте також: У Рівному з’явився майданчик для вигулу домашніх улюбленців

Читайте також: Зеленський заявив, що Україна отримає якісну вакцину від Covid-19 з ЄС

0
Найцікавіші матеріали
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі