На Рівненщині "лікарі" продавали псевдоліки

На Рівненщині
0
На Рівненщині "лікарі" продавали псевдоліки

Учасники злочинної групи на Рівненщині, представляючись медиками, продавали псевдоліки. Всього за час своєї діяльності вони «заробили» більш ніж мільйон гривень. 

Члени злочинного угрупування, жителі Житомирської та Київської областей представлялись медиками з відомих київських центрів та продавали людям з усієї України дешеві біологічно активні добавки під виглядом ліків для вікування різних хвороб.

Вони працювали по телефону, розповідали жителям про медичні установи, через які в Україні начебто можна було купити дорогі, але ефективні ліки закордонного виробництва, які доставлялись до покупця кур’єром.

Злочинці придумали цілу рекламну кампанію. Вони вдавали лікарів з інших країн і навіть проводили діагностику по телефону та засобами електронного зв’язку. Діяльність групи ліквідували правоохоронці з Рівненщини. Нині всіх членів угрупування повідомили про підозру у вчиненні злочину, їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Нобелівську премію з фізики отримали вчені, які «показали квантову фізику в дії»
0
Читати далі
У Дубенському районі в ДТП загинула людина, ще шестеро — травмувались
0
Читати далі
ШІ не знищує робочі місця масово: дослідження учених
0
Читати далі
На Дубенщині смертельна ДТП: обставини встановлюються
0
Читати далі
Дві жінки з Рівненщини обкрадали пенсіонерів, прикидавшись працівницями газової служби
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреатів премії з медицини за відкриття, чому імунні клітини не атакують організм
0
Читати далі
Поліція на Рівненщині викрила трьох зловмисників на крадіжці грошей та електроінструментів
0
Читати далі
На Рівненщині відбувся XII етнофестиваль «ЛіраФест-2025»
0
Читати далі
У Львові помер червонокнижний лось, якого раніше врятували із болота на Рівненщині: Серце не витримало
0
Читати далі