На Рівненщині молодик забив каменем лежачого на лавці

На Рівненщині молодик забив каменем лежачого на лавці
0
  • На Рівненщині молодик забив каменем лежачого на лавці
  • На Рівненщині молодик забив каменем лежачого на лавці
  • На Рівненщині молодик забив каменем лежачого на лавці

До поліції учора, восьмого квітня, близько дев’ятої ранку надійшло повідомлення, що на лавці поблизу магазину у селі Тріскині лежить закривавлений чоловік без ознак життя.
Слідчо-оперативна група встановила, що загиблим виявився 42-річний місцевий мешканець. Під час огляду поліцейські та експерти виявили у нього важкі травми голови.
У результаті проведених розшукових заходів правоохоронці з’ясували, що до злочину може бути причетний 29-річний житель цього ж села. Коли оперативники навідалися до його помешкання, той зізнався у скоєному.
Того вечора біля місцевого магазину у 29-річного чоловіка виник конфлікт із знайомим. Після закриття торгового закладу, ображений молодик, будучи напідпитку, зібрався додому, але вирішив «розібратися» зі своїм суперником та пішов за ним слідом. Утім втратив його з поля зору. Аби все таки помститися, повернувся до магазину, біля якого на лавці спав рідний брат кривдника. Зловмисник кілька разів вдарив його по голові пляшкою та каменем, а після цього пішов додому.

«29-річного жителя Тріскині затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, — повідомив начальник Сарненського відділу поліції Сергій Смаглюк. — Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Слідчим підготовлено клопотання до суду про обрання йому міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою».

Відомо, що підозрюваний у поле зору правоохоронців ніколи не потрапляв. Однак тепер відповідно до санкції інкримінованої статті йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Судитимуть російських агентів, які намагалися підірвати поліцейських біля Рівного
0
Читати далі
У Рівному пʼяний водій врізався у паркан
0
Читати далі
На Рівненщині здобувають освіту майже 500 студентів із тимчасово окупованих територій
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинув водій мікроавтобуса
0
Читати далі
У Рівному школяр потрапив під колеса авто
0
Читати далі
У Рівному злочинець-рецидивіст обікрав будинок
0
Читати далі
Два факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
На Млинівщині пенсіонер на саморобному тракторі перекинувся і загинув
0
Читати далі
У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть учасників «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі