На Рівненщині обрали перевізників на 23 автобусні маршрути

На Рівненщині обрали перевізників на 23 автобусні маршрути
0
На Рівненщині обрали перевізників на 23 автобусні маршрути

Перевізників обирали під час обласного конкурсу із перевезення пасажирів шляхом нарахування балів за умови надання послуг. В цілому ж на конкурс подали заявки 26 претендентів. До складу конкурсної комісії увійшли представники Рівнеавтотранссервісу, Укртрансбезпеки, патрульної поліції, сервісного центру МВС, фіскальної служби, громадських організацій.

Зокрема, враховувався стан транспортного господарства – кількість автобусів, водіїв, медиків та механіків. Також вивчалася документація, зокрема, відповідність ліцензійним умовам, технічного стану транспорту тощо.

За словами начальника управління транспорту та інфраструктури Рівненської ОДА Федора Мисюри, не останню роль при визначенні перевізників відіграє «транспортна історія» власників автобусів і відсутність заборгованості перед своїми працівниками. Окремо голова конкурсної комісії наголосив, що до усіх власників транспорту висуваються однакові вимоги щодо перевезення.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі