На Рівненщині очікують три типи грипу

На Рівненщині очікують три типи грипу
0
327
0
На Рівненщині очікують три типи грипу

Як ми поводимося, коли температура тіла сягає +40 градусів ? Купуємо звичні медикаменти. І не підозрюємо, що це може бути вірусна інфекція. Коли ж виникає бактеріальна інфекція, то температура тіла приблизно +37,5 градуса. У цьому випадку гостра респіраторна вірусна інфекція розвивається повільно. Коли ми не вчасно звертаємося за меддопомогою і не приймаємо противірусну терапію, тоді наступають ускладнення. А вони можуть бути різні – отити, бронхіти, бронхопневмонії. Найнебезпечніша – пневмонія, бо може виникнути набряк легенів. У нас були випадки, коли вирував каліфорнійський грип у 2009 – 2010 роках, вже під час патологоанатомічних досліджень бачили, що легень практично немає. 

В області ситуація контрольована. Повідомляє Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

Захворювання на грип та ГРВІ сягає 63 % до порогового рівня. Наразі лише у Вараші введено епідемічний період з 29 грудня минулого року та є карантинні заходи. Чому поки відносно спокійно? Бо до 14 січня у школах – канікули. А загалом цього року ми очікуємо три типи грипу – грип А (H3N2 ) - сезонний грип, A( H1N1) та грип В.
Наразі лабораторно підтверджено грип типу А (H3N2). За місяць може бути тип В. Чи може повторно захворіти людина грипом? Так, може. Не вакцинована, отже – не захищена. Якщо людина починає самолікування, приймає антибактеріальну терапію, коли йде вірусологічна патологія, то це неефективно. Тому ми закликаємо вчасно звертатися за медичною допомогою. Про це в інтерв’ю телеканалу ICTV розповіла головний спеціаліст управління охорони здоров’я ОДА Людмила Яценя.

0
Здоров'я # Рівненщина # грип # Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: