На Рівненщині п’яний водій збив трьох дівчат (ФОТО)

На Рівненщині п’яний водій збив трьох дівчат (ФОТО)
0
На Рівненщині п’яний водій збив трьох дівчат (ФОТО)

Дев’ятого лютого близько восьмої години вечора до поліції надійшло повідомлення про автопригоду у селі Вітковичі Березнівського району. На вулиці Центральній 26-річний водій «Volkswagen Passat», будучи напідпитку, збив трьох дівчат, котрі йшли краєм проїзної частини, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

З чисельними травмами потерпілих госпіталізували до лікарні. Двоє дівчат відбулись саднами та забоями, їх вже відпустили. 19-річна місцева жителька внаслідок удару зламала ногу, зараз її обстежують медики.

У поліції розпочали досудове розслідування за фактом порушення ПДР. Автомобіль на час слідства помістили на спецмайданчик місцевого відділку поліції. Також правоохороці зазначили, що у крові водія виявили алкоголь.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили групу збувачів метамфетаміну
0
Читати далі
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть очільника одного із комунальних підприємств, який завдав збитку громаді на 1.2 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині екс-правоохоронець допомагав чоловікам тікати з полігону
0
Читати далі
Судитимуть зловмисницю, яка обікрала квартиру родички в Рівному
0
Читати далі
У Хмельницькому стався вибух газу в багатоповерхівці: зруйновано кілька поверхів
0
Читати далі