На Дубенщині продовжили виплату дотації за молодняк

На Дубенщині продовжили виплату дотації за молодняк
0
334
0
На Дубенщині продовжили виплату дотації за молодняк

У 2019 році сектором агропромислового розвитку продовжено роботу по наданню допомоги сільським радам та об’єднаним територіальним громадам району для виплати фізичним особам дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Узагальнено відомості про нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби на суму 695,2 тис. гривень. Дотацію нараховано та буде сплачено 322 фізичним особам за утримання 453 голів. Виплату буде здійснено фізичним особам на рахунки, що відкриті в банках.

Також, Міністерством аграрної політики та продовольства України здійснено розподіл коштів 4 суб’єктам господарювання  району спеціальної бюджетної дотації за утримання корів ( 201 голова) у обсязі 180,9 тис. гривень. Найближчим часом кошти будуть спрямовані одержувачам.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
203
Голова ОДА "обкатав" революційний автобус Рівненщини
"Іква" - новий сегмент технологічного хабу Рівненщини. Автобуси з такою назвою хочуть випускати у селі Тараканів на Рівненщині. ТОВ "Рівненський автозавод" вже проводить сертифікацію першого з них. Про це пише голова Рівненської ОДА на своїй сторінці Фейс
0
Читати далі
1508
Понищену фотозону у Костополі відреставрують за рахунок міста (ФОТО)
0
Читати далі
202
Рівняни проти рабства
У центрі Рівного відбулася всесвітня щорічна акція «Хода за свободу», присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян про цю проблему.
0
Читати далі
1691
У Рівному розшукують чоловіка, котрий пограбував двох рівнянок у громадському транспорті(ФОТО)
0
Читати далі
167
Результати півмарафону на Покрову в Рівному
Світлана Ільченко з Нетішина та Микола Станіславський з Рівного стали переможцями «Pokrova Half Marathon 2019». Подія відбулася 14 жовтня і зібрала понад 200 бігунів-аматорів з усієї України.
0
Читати далі
3371
Перший сучасний рівненський автобус скоро виїде на дорогу (ФОТО)
2
Читати далі
188
У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей
За даними закладів охорони здоров′я міста Рівного, на третьому тижні жовтня 2019 року захворіло понад 600 осіб.
0
Читати далі
94
У Рівному відбудеться інклюзивний концерт
26 жовтня о 17.00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться інклюзивний концерт за участю людей з інвалідністю.
2
Читати далі
161
За сигналом "Тривога" прибули всі оперативні служби цивільного захисту міста Рівного
18 жовтня, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, які можуть виникнути на об’єктах життєзабезпечення обласного центру, за ініціативи управління надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому та за підтримки мі
0
Читати далі