Кір продовжує реєструватись у Рівненській області. За останній тиждень додалося ще 9 хворих, з них 5 дітей. Двоє дорослих отримують лікування в умовах стаціонару. Загалом з початку року в області 4010 хворих на кір. І хоча кількість хворих протягом літніх місяців суттєво знизилась, однак рівень захворюваності залишається високим. Рівненщина, за підсумками 7 місяців, є одним із лідерів по рівню захворюваності на кір серед всіх областей, показник склав 338,6 випадків на 100 тис. нас., що у 2,5 рази вище середньодержавного показника.
Основною вимогою успішного подолання спалаху кору є належне виконання профілактичних щеплень. Але як засвідчив аналіз, у літні місяці населення області щеплюється не так активно, як на початку року. За 7 місяців 2019 в області вакциновано проти кору 51,2% дітей у віці 1 рік. Ревакцинацію отримали 63,1% дітей у віці 6 років. Разом з тим в області залишається 6807 дітей, які не отримали щеплення проти кору в минулих роках.
Щоб запобігти черговому підйому захворюваності на кір в вересні - жовтні ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» вкотре закликає вакцинуватись проти кору. У всіх лікувально-профілактичних закладах на сьогодні є всі необхідні вакцини тому не має жодних проблем, щоб отримати всі щеплення які необхідні згідно з календарем.

На Рівненщині розпочали посилену боротьбу з незаконними АЗС
0
93
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
164
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
86
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.