На Рівненщині продовжують ремонтувати амбулаторії

На Рівненщині продовжують ремонтувати амбулаторії
0
197
0
На Рівненщині продовжують ремонтувати амбулаторії

На Костопільщині нині активно реконструюють п'ять амбулаторій. Це відбувається в рамках проєкту Світового банку. 

Зокрема йдеться про медзакли у селах Яполоть, Головин та Великий Стидин. Також роботи тривають у двох закладах у Костополі.

Так, в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини №1 та №3 у Костополі утеплено фасад та фундамент приміщень. Будівельники повністю оновили старі дерев’яні вікна і двері на нові, частково замінили водо-каналізаційну систему.

В селах Головин, Яполоть та Великий Стидин облаштовують нову покрівлю, системи водопостачання та водовідведення. Вже зробили відмостки навколо будівлі та розпочали заливку стяжки підлоги у внутрішніх приміщеннях.

Нагадаємо, в рамках реалізації субпроєкту Світового банку в Рівненській області планують реконструювати 77 амбулаторій. Усі роботи поділені на 3 етапи реконструкцій.

До І етапу віднесені 23 амбулаторії, що знаходяться в північних районах області – Рокитнівському, Дубровицькому, Зарічненському та Володимирецькому. До ІІ етапу увійшли 25 медзакладів Гощанського, Корецького, Костопільського, Березнівського та Сарненського районів. ІІІ етап передбачає реконструкцію амбулаторій в Рівненському, Радивилівському, Здолбунівському, Острозькому, Дубенському та Млинівському районах (загалом – 29 амбулаторій).

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: