На Рівненщині псевдогазовик обікрав пенсіонерку

На Рівненщині псевдогазовик обікрав пенсіонерку
0
На Рівненщині псевдогазовик обікрав пенсіонерку

Одинадцятого травня близько 14:00 до поліції надійшло повідомлення про крадіжку коштів у здолбунівчанки. Про це пише ГУНП в Рівненській області.

На місці події правоохоронці з'ясували, що до пенсіонерки завітала невідома жінка. Остання повідомила, що повинна пееревірити показники газового лічильника. Після відвідин невідомої у потерпілої зникло 19 500 гривень. 

За версією слідства, доки зловмисниця відволікала стареньку, до оселі зайшла іще одна невстановлена особа, яка і вкрала гроші. За фактом крадіжки слідчі Здолбунівського відділення поліції розпочали досудове розслідування.

Правоохоронці застерігають громадян не впускати до оселі невідомих осіб, особливо у період карантину. На цей час дозволено сплачувати комунальні послуги після завершення карантинних заходів, а також заборонено проводити лікування на дому.

Нагадаємо, впродовж тижня у Рівному також діяли псевдо-медики, котрі під виглядом медогляду обкрадали пенсіонерів

Читайте також: Через негоду 24 села на Рівненщині залишились без світла

Читайте також: Переселенці Рівненщини продовжують отримувати виплати на житло

Читайте також: П’ять категорій: хто може безкоштовно протестуватись на Covid-19

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі