На Рівненщині "ростуть" новобудови для школярів та спортсменів

На Рівненщині
0
630
0
На Рівненщині "ростуть" новобудови для школярів та спортсменів

Цього року на Рівненщині планують завершити будівництво Пісківської школи-«веселки», що у Костопільському районі на Рівненщині. На об'єкті вже завершили фасадні роботи. Допомагають будівельникам якнайшвидше усе завершити і 28 місцевих жителів.

Школу на 226 місць у селі будують півтора роки. Новий навчальний заклад матиме сучасний європейський вигляд, наприклад учні початкових класів матимуть окремі входи.

У інших школах-новобудовах Рівненщини теж кипить робота. В Степангордській школі вже штукатурять 1-й поверх та ставлять вікна. А в селі Озерці планують звести три поверхи будівлі до кінця року. У Березному розпочали будувати садок на 150 місць, оскільки у районі не вистачає місць для дошкільнят.

Поряд з новими школами на Поліссі обіцяють чиновники і три нових спорткомплекси. У Костопільському районі його будівництво ще не розпочали, у Дубровиці до кінця року планують накрити адмінкорпус, а у Сарнах у триповерхову адмінбудівлю вже поштукатурили, провели комунікації та встановили вікна.

Також вже звели фундамент під спортзал і встановили металевий каркас. Цьогоріч тут планують провести каналізацію та змонтувати опалення. Загальна площа спорткомплекту в Сарнах 3 тисячі квадратних метри, спортзал матиме майданчики для ігрових видів спорту та глядацьку трибуну на 760 місць. Після спортзалу, будівельники будуватимуть басейн, інформує прес-служба Рівненської ОДА.

0
# Рівненщина # школи # освіта
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: