На Рівненщині розпочалася Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

На Рівненщині розпочалася Декада зайнятості для осіб з інвалідністю
0
462
0
  • На Рівненщині розпочалася Декада зайнятості для осіб з інвалідністю
  • На Рівненщині розпочалася Декада зайнятості для осіб з інвалідністю
  • На Рівненщині розпочалася Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

У рамках Декади зайнятості для осіб з інвалідністю 26 листопада фахівці Рівненської районної філії, обласного центру зайнятості та центу професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели профорієнтаційну акцію «Подорож до країни моїх професійних мрій». Вихованців Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст., де навчаються дітки з вадами зору, запросили на презентацію до навчально-виробничого комплексу.

Заступник директора Рівненського ЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко звернулася до школярів зі словами: «Вибір професії – дуже важливий та надзвичайно відповідальний шлях, адже від цього, здебільшого, залежить, як в подальшому складеться доля людини. Тому кожен з вас повинен самостійно свідомо та виважено здійснити такий вибір». Вона побажала всім учасникам знайти своє покликання – виявити себе у праці, яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя, стати справжніми майстрами у галузі майбутньої професії, та запросила здійснити подорож до цікавої, чарівної країни професійних мрій.

Старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик презентувала присутнім професії, яких навчають у РЦПТО ДСЗ, провела екскурсію навчальним відділенням.

– А щоб сьогоднішня профорієнтаційна акція була ще більш вдалою, ми хочемо подарувати вам красу. Слухачі нашого навчального закладу разом із майстрами виробничого навчання допоможуть вам створити нові образи та втілити їх у життя. Для того, щоб почувати себе впевнено та отримати масу задоволення, ми постараємося кожного з вас зробити принцом чи принцесою, – додала Майя Степанівна.

Викладачі та слухачі РЦПТО ДСЗ вдало презентували свої майстер-класи. Дівчатка та хлопчики з захопленням спостерігали за технікою нанесення візажу, створенням гарних зачісок, професійного манікюру та з задоволенням допомагали майстрам у цьому. З особливою цікавістю діти знайомилися з професіями кухаря і кондитера та мали змогу долучитися до приготування та випікання кулінарних виробів. Охочих «доторкнутися» до майбутньої професії було чимало.

Директор Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи №1 Євгенія Фалко висловила щиру подяку колективу Рівненської обласної служби зайнятості за співпрацю, допомогу та духовну підтримку вихованців навчального закладу.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1692
Завтра два десятки вулиць Рівного та дванадцять сіл в районі будуть без світла
0
Читати далі
147
Дві студентки з Рівненщини отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні
0
Читати далі
505
Після повернення з яких країн не потрібно проходити самоізоляцію і робити тест на COVID-19 (ПЕРЕЛІК)
0
Читати далі
107
Зеленський підписав Закон про азартні ігри
0
Читати далі
1036
Тихановська просить людей не виходити на протести: з’явилося нове відео
0
Читати далі
305
У Рівному порахують всі дерева
0
Читати далі
1335
Під час протестів Тіхановська втекла з країни і заявила про «очень тяжелое решение»
0
Читати далі
223
В Україні за товар можна «розрахуватися обличчям»
0
Читати далі
326
Скільки додаткових вихідних буде в 2021 році
0
Читати далі