На Рівненщині розшукують зниклу бабусю

На Рівненщині розшукують зниклу бабусю
0
На Рівненщині розшукують зниклу бабусю

Допоможіть встановити місце перебування жительки Здолбунівщини!

Здолбунівським відділенням поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області розшукується Заєць Любов Андріївна, 1933 року народження, жителька м. Здолбунів, яка 07 лютого залишила місце свого проживання і до цього часу не повернулася.

Розшукувана має проблеми із здоров’ям, зокрема зі слухом, мовою і не орієнтується на місцевості. Пересувається за допомогою палиці.

Була одягнена у куртку та хустку вишневого кольору, туфлі резинові чорного кольору, зріст приблизно 160-165 см, середньої тілобудови, волосся сиве.

Здолбунівські поліцейські звертаються до усіх громадян, кому відома будь-яка інформація щодо розшукуваної, повідомити за номерами телефонів 097-78-36-330 або 102.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі