На Рівненщині ще п'ятеро учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів

На Рівненщині ще п'ятеро учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів
0
2940
0
На Рівненщині ще п'ятеро учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів

На Рівненщині ще п'ятеро учасників зовнішнього незалежного оцінювання набрали по максимальних 200 балів. Про це повідомив відповідальний за проведення ЗНО в області Ігор Опольський. Їхні персональні дані не розголошують. 24 липня стали відомі результати оцінювання з іноземної мови, історії України та біології.

Троє жителів області отримали по 200 балів з біології. Це випускники Рівненського НВК №2, Володимирецької школи №1 та випускник минулих років.

Один учасник ЗНО з числа випускників минулих років набрав найвищі бали з англійської мови. Ще один, – вихованець Рівненського НВК №2, – отримав 200 балів з історії України.

Директор другої школи Андрій Нагорний журналістам розповів, що 200 балів набрали двоє його випускниць: Анастасія Бережнюк та Марта Николин.

— Дуже гарні мають оцінки по різних предметах. Можу сказати, що от Бережнюк Настя, то в неї біологія – 200 балів, українська мова – 198 балів. Николин Марта – вона так само в нас виступала на олімпіадах, — сказав Андрій Нагорний.

Нагадаємо, за результатами оцінювання з математики, котрі оприлюднені раніше, 200 балів набрала випускниця школи з села Крупець Радивилівського району.

За матеріалами: Суспільне

Читайте також: У Рівненському СІЗО можна замовити камеру «наперед»

Читайте також: На Рівненщині вже готуються до опалювального сезону

Читайте також: Рівненщиною курсуватимуть ще три електрички: графік

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: