На Рівненщині селяни нарешті отримали свої паї

На Рівненщині селяни нарешті отримали свої паї
0
758
0
  • На Рівненщині селяни нарешті отримали свої паї
  • На Рівненщині селяни нарешті отримали свої паї

На Дубенщині святкують перемогу. Перші 10 працівників Мирогощанського іподрому (колишнього радгоспу) отримали документи на власність паїв. Тепер 3000 га землі Мирогощанського аграрію отримають своїх господарів. 

Нагадаємо, роками тягнулось узаконення цих документів. Роздержавлення не відбувалось через затяжні документальні перепетії зацікавлених в цьому осіб. Проте, робота по приватизації вже на завершальному етапі.

"8 років боротьби за землю. Знаходилися зайди, що хотіли рейдерськи захопити дану територію. Проте люди не давали цього зробити. Наказом моїх виборців до мене як до народного депутата було розпаювання. Лише з приходом Уряду Володимира Гройсмана ми отримали ці можливості. Юридично на сьогоднішній день немає жодних перепон", - коментує нардеп Олександр Дехтярчук.

Варто зазначити, дані паї знаходяться на території Мирогощанської та Молодавської рад. Олександр Дехтярчук висловлює сподівання, що у найближчому майбутньому розпаювання дозволить залучити фермерів та інвесторів, що принесе додатковий дохід до бюджету перспективної ОТГ. Тепер селяни мають абсолютне право розпоряджатися власними ділянками на свій розсуд. Чи то будуть поля для власного користування, чи віддане в оренду під засіви.

 

 

"Командна робота приводить до того що є результат. Люди отримують те що вони мають отримати. Були серйозні перепони в моїй роботі. Та і люди не вірили" - зазначив директор ДП «Мирогощанський іподром» (2015-2017 р.р.) Володимир Присяжненко.

Незважаючи, на цей позитивний досвід роздержавлення Олександр Дехтярчук зазначає, що до реорганізацій варто підходити індивідуально. Приватизація державних підприємств повинна бути збиткових та неефективних. Проте, прибуткові підприємства повинні і надалі приносити дохід в державну казну.

 

 

 

 

0
# Дубно # Олександр Дехтярчук # мирогоща
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
Порошенку загрожує довічне ув’язнення через незаконну ліквідацію ВСУ, - юрист
0
Читати далі
37
На Рівненщині перевіряють спеціальні пасажирські рейси в умовах карантину
0
Читати далі
113
«Збірну легенд рівненського спідвею» обрано
0
Читати далі
227
Біля Рівного затримали п’яного водія, котрий втік з місця ДТП (ФОТО)
0
Читати далі
78
Старші за 80 років пенсіонери Рівненщини отримають підвищені пенсії
0
Читати далі
292
У Рівному на Covid-19 захворіли співробітники СБУ: як працює Управління
0
Читати далі
47
Створено Раду з економічного розвитку України
0
Читати далі
1025
"Втечі" з Тинного, вірус у військовому містечку: основне з брифінгу у Рівному
0
Читати далі
310
Карантин продовжать як мінімум на травень, – Шмигаль
0
Читати далі