На Рівненщині стартує пробне ЗНО: Що варто знати

На Рівненщині стартує пробне ЗНО: Що варто знати
0
934
0
На Рівненщині стартує пробне ЗНО: Що варто знати

Вже цієї суботи, 16 березня на Рівненщині стартує пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У цей день абітурієнти складатимуть іспит з української мови та літератури, а 23 березня- відбудеться ЗНО з інших предметів. 

"На сьогодні, повністю скоординовано роботу усіх спостерігачів, служб, управлінь, які дотичні до ЗНО. Хоча реєстрація ще триває, але ми вже розраховуємо на близько 13 тисяч учасників. На пробне ЗНО зареєстровано 5, 6 тисяч", –  розповів начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук під час прес-конференції щодо ЗНО-2019 у Рівному. 

"Хочу наголосити на тому, що при реєстрації необхідно дотримуватися вимог. Вчасно неперевірена інформація, невклеєна фотокартка, не заповнена заява – підстава для відмови. Окрім того, особи, які мають намір скласти зовнішнє незалежне оцінювання, повинні мати при собі паспорт чи ID-картку", –  зауважив заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник.

Нагадаємо, що особи, які зареєстровані й отримали Сертифікат учасника, повинні перевірити свої персональні дані на сертифікаті та інформаційному повідомленні – обрані предмети, мову перекладу сертифікаційної роботи (за наявності), паспортні дані, тощо. Для всіх зареєстрованих учасників ЗНО на сайті УЦЯВО створено інформаційні сторінки, доступ до яких здійснюється за допомогою номера та ПІН-коду Сертифіката. Саме на інформаційних сторінках з 26 квітня будуть розміщені Запрошення-перепустки у пункти проведення ЗНО.

До слова, щодо основної сесії ЗНО, то реєстрація на нього закінчується 25-го березня. До цього часу учасники ще також можуть внести зміни до реєстраційних даних, тобто змінити предмед чи пункт ЗНО. Їх в області на основну сесію підготували сімдесят.

 

 

За матеріалами Рівненської ОДА

 

0
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1307
Ситуація напружена: на Рівненщині до прийому хворих на Covid-19 готують лікарні другої та третьої хвилі
0
Читати далі
665
Сьогодні вночі розпочнеться повний «парад планет»
0
Читати далі
75
Рівненські рятувальники повертаються додому з Прикарпаття
0
Читати далі
569
На Рівненщині за ніч виявили 37 хворих на Covid-19, одна жінка померла
0
Читати далі
143
В Україні за добу +914 хворих коронавірусом
0
Читати далі
114
Як працюватимуть центральні рівненські фонтани у липні?
0
Читати далі
394
Голова ОДА Віталій Коваль розповів якою буде Рівненщина
0
Читати далі
461
Вихідними Рівне та область «накриють» грози
0
Читати далі
387
Шмигаль розповів, чи підуть діти до школи 1-го вересня
0
Читати далі