На Рівненщині стартував міжнародний проект «Острог Forum 2017»

На Рівненщині стартував міжнародний проект «Острог Forum 2017»
0
5004
0
На Рівненщині стартував міжнародний проект «Острог Forum 2017»

У Національному університеті «Острозька академія» розпочав роботу маcштабний міжнародний проект «Острог Forum 2017», метою якого є публічне обговорення ключових соціальних, культурних, економічних і політичних проблем України.

Відкриття форуму відбулося за участі провідних українських експертів: генерала армії, відомого українського державного діяча Євгена Марчука  та головного редактора Всеукраїнської газети «День» Лариси Івшиної.  Традиційно для Острозької академії у форматі «запитання-відповідь» говорили про проблеми економічної, військово-політичної, соціальної, інформаційної, дипломатичної та екологічної безпеки України.

Piccy.info - Free Image Hosting

«Проблема сьогоднішнього форуму обрана не випадково, адже не секрет, що однією з основних причин слабкої підготовленості нашої держави до гібридної війни була відсутність стійких механізмів захисту від російської пропаганди. Ми запросили до участі експертів з даної проблематики та молодь щоб розглянути низку кейсів, які пов’язані з питанням національної безпеки» - зазначив у вітальному слові ректор НаУОА, доктор психологічних наук Ігор Пасічник.

Експертами форуму з питань національної безпеки виступили доктор юридичних наук в галузі державної безпеки Микола Романов та кандидат політичних наук  Тарас Жовтенко. 

Piccy.info - Free Image Hosting

Учасників форуму привітали іноземні гості з Шиньянського університету (Республіка Китай) Ао Лан та з Університету Париж VII ім. Дені Дідро Солен Шарпантьє. Вітальну телеграму для учасників форуму надіслав також Тадеуш Кшонстек, полковник Польської армії, експерт з питань військової безпеки. Модератором форуму виступив керівник регіонального центру ЄС в Україні, кандидат філософських наук Максим Карповець.

Оскільки проект «Острог Forum 2017» є фактичним продовженням концепції Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді, закономірною була участь у ньому перших учасників клубу - редактора відділу політики всеукраїнської газети «День» Івана Капсамуна, декана факультету політико-інформаційного менеджменту НаУ «ОА», кандидата наук з державного управління Віталія Лебедюка та першого заступника голови Острозької райдержадміністрації Івана Сопіги.

Piccy.info - Free Image Hosting

Знаковим елементом форуму стала виставка бібліотеки Всеукраїнської газети «День», адже саме ці книги неодноразово спонукали до інтелектуальних розмов учасників Острозького клубу.

Форум продовжить свою роботу у форматі тематичних платформ: «Військово-політичні виклики в національній безпеці України»,  «Соціальні виклики в національній безпеці України»,  «Інформаційні виклики в національній безпеці України».

Piccy.info - Free Image Hosting

І сесія форуму об’єднала студентів з 6 українських університетів. Зокрема Запорізький національний університет представлятиме Ольга Бойко, Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка Ірина Дасюк, Дніпровський національний університет ім. О.Гончара Діана Глущенко, Донецький національний університет ім. В.Стуса Гліб Волоський, Східноєвропейський національний університет ім. Л.Українки Вікторія Куманська, Національний університет «Острозька академія» Богдан Михальчук.

Підсумком роботи вищезазначених платформ повинні стати конкретні «пакети стратегічних пропозицій», оцінки ризиків, виховання молодих українських лідерів із критичним мисленням і власним поглядом на майбутнє держави.

Piccy.info - Free Image Hosting

Проект “Острог Forum” планується розвивати за участі провідних українських та зарубіжних експертів, керівників відповідних міністерств і установ, високопосадовців,  які вирішували б подібні соціальні виклики як своєрідний «український молодіжний Давос», за участі студентів з різних регіонів України,  свідомих молодих людей, які мають бачення щодо сьогодення держави та її майбутнього й думка яких повинна бути почутою вищим державним керівництвом, експертами, політиками.

 

 

0
# Острозька академія # Ігор Пасічник # Лариса Івшина # Євген Марчук
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
396
Рівненщина приймала Всеукраїнський тенісний турнір "OA open"
Всеукраїнські змагання з великого тенісу серед студентів відбулися в Острозі. У турнірі «OA open» брали участь 15 представників закладів вищої освіти. А тривав турнір упродовж 25–26 травня на кортах Національного університету «Острозька академія».
0
Читати далі
340
З нагоди 25-річчя до «Острозької академії» завітає Митрополит Епіфаній
0
Читати далі
7613
Як студент-юрист з Острога став власником будівельних компаній-переможців тендерів на Рівненщині і до чого тут Ундір?
5
Читати далі
424
В Острозі провели бадмінтонний майстер-клас (ФОТО)
Вчора, 13 березня в спортивному комплексі НУ "Острозька Академія" провели майстер-клас з бадмінтону. Варто зазначити, що цей захід став першим офіційним у новоствореній обласній Федерації з цього виду спорту.
0
Читати далі
689
Викладачі "Острозької академії" отримають ділянки аби оформити власне житло
0
Читати далі
360
В Острозі встановили рекорд України - склали найдовшу газету
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
155
На Рівненщині змагалися любителі великого тенісу
0
Читати далі
74
На Рівненщині надали понад 52 тисячі субсидій
0
Читати далі
8154
На Рівненщині сталась серйозна ДТП за участі кількох автівок (ФОТО)
5
Читати далі
470
Отруєних на рок-фестивалі шаурмою у Дубно зростає
0
Читати далі
165
Права ріненських в'язнів порушють? Прокуратура влаштуала перевірку
0
Читати далі
537
На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації
0
Читати далі
225
На Рівненщині плата за землю зросла на чверть
0
Читати далі
214
До концерту Насті Каменських, MELOVIN та DZIDZIO у Рівному залишилося півтора місяці
Традиційний щорічний великий концерт Мегаподія на стадіоні "Мототрек" відбудеться 15 вересня.
0
Читати далі
100
Рівняни із бронзою Чемпіонату Європи з го (ФОТО)
Збірна команда України з виду спорту го здобула бронзові нагороди у фіналі Командного Чемпіонату Європи в Брюсселі (Бельгія).
1
Читати далі