На Рівненщині суд оголосив вирок жінці, яка народила та заморозила свою дитину

На Рівненщині суд оголосив вирок жінці, яка народила та заморозила свою дитину
0
На Рівненщині суд оголосив вирок жінці, яка народила та заморозила свою дитину

Вироком Дубровицького районного суду 35–річну жінку визнано винною в умисному вбивстві своєї новонародженої дитини після передчасних пологів (ст. 117 КК України).

Під час досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів, а у суді прокурором доведено, що у лютому цього року жінка народила вдома дитину та самостійно перерізала їй пуповину. Пізніше обвинувачена загорнула немовля у рушник та пакет і поклала його до морозильної камери. Як запевняла жінка – дівчинка народилася передчасно та мертвою.

Однак, за даними судово-медичної експертизи та в результаті проведених слідчих дій, поліцейські встановили, що жінка народила дитину орієнтовно на 37 тижні вагітності. Також експертиза підтвердила, що дівчинка народилася живою, а смерть настала через загальне переохолодження організму.

У ході судового розгляду обвинувачена свою вину повністю визнала та розкаялась. Суд призначив жінці покарання – 3 роки позбавлення волі, а на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

Вирок законної сили ще не набрав.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі