На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації

На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації
0
894
0
На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, на Рівненщині прокурорами забезпечено участь у 195 справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами яких до відповідальності притягнуто 133 особи, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед притягнутих – 93 депутата сільських, селищних, міських, районних рад, 10 посадових осіб обласної та районних держадміністрацій, 12 працівників лісової охорони, 3 посадові особи органів державної фіскальної служби, 2 посадові особи органів державної кримінально-виконавчої служби, 13 посадових та службових осіб інших органів державної влади.

Вказані судові рішення набрали законної сили.

Як приклад, постановою Рівненського міського суду за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування посадовця ГУ ДФС у Рівненській області визнано винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого  ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді 850 грн. штрафу.

У подальшому, правопорушника після набрання рішенням суду законної сили звільнено з органів державної фіскальної служби.

Постановою Рівненського районного суду депутата однієї із сільських рад району, який подав завідомо недостовірні відомості в декларації, не вказав автомобіль «Mercedes-Benz», який був у його власності, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого  ч. 4 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді 17 тис. грн. штрафу.

Усього, упродовж поточного року за порушення вимог фінансового контролю на правопорушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 90 тис. грн.

0
Політика Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
221
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
Читати далі
99
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
136
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
Читати далі
143
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
0
Читати далі
84
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
0
Читати далі
87
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
Читати далі
100
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
Читати далі
79
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
Читати далі
3208
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі