На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації

На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації
0
989
0
На Рівненщині суд покарав податківця та депутата за декларації

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, на Рівненщині прокурорами забезпечено участь у 195 справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами яких до відповідальності притягнуто 133 особи, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед притягнутих – 93 депутата сільських, селищних, міських, районних рад, 10 посадових осіб обласної та районних держадміністрацій, 12 працівників лісової охорони, 3 посадові особи органів державної фіскальної служби, 2 посадові особи органів державної кримінально-виконавчої служби, 13 посадових та службових осіб інших органів державної влади.

Вказані судові рішення набрали законної сили.

Як приклад, постановою Рівненського міського суду за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування посадовця ГУ ДФС у Рівненській області визнано винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого  ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді 850 грн. штрафу.

У подальшому, правопорушника після набрання рішенням суду законної сили звільнено з органів державної фіскальної служби.

Постановою Рівненського районного суду депутата однієї із сільських рад району, який подав завідомо недостовірні відомості в декларації, не вказав автомобіль «Mercedes-Benz», який був у його власності, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого  ч. 4 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді 17 тис. грн. штрафу.

Усього, упродовж поточного року за порушення вимог фінансового контролю на правопорушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 90 тис. грн.

0
Політика Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
133
Рівненський «Стоматолог» відправляється на склад: легендарну скульптуру приберуть з парку
0
Читати далі
53
Рівненщина має найвищі показники в Україні з влаштування дітей-сиріт
Та дітей, які позбавлені батьківського піклування
0
Читати далі
317
У поліції шукають власників трьох мотопомп та обладнання: на Рівненщині тривають обшуки
0
Читати далі
221
На Рівненщині викрали автомобіль: тепер з'ясовують хто вкрав і хто власник (ФОТО)
0
Читати далі
159
Замміністра Тарас Висоцький у Рівному: «Мораторій на землю вигідний лише тим, хто звик обробляти її "втемну"» (ІНТЕРВ'Ю)
Заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України ТАРАС ВИСОЦЬКИЙ: «Збереження мораторію вигідно виключно власникам мільйонів гектарів землі, які звикли обробляти її «утемну».
0
Читати далі
360
«К*СТ*ПІ*Ь»: на Рівненщині негода зруйнувала фотозону (ФОТО)
0
Читати далі
99
Рівнян запрошують відвідати прем'єру "Ляльки #LOLSHOW"
0
Читати далі
101
Каталог автозапчастин: яким він повинен бути?
0
Читати далі
250
Рівненському «Вересу» дадуть мільйон
0
Читати далі