На Рівненщині таки знайшли гроші, аби заплатити медикам

На Рівненщині таки знайшли гроші, аби заплатити медикам
0
На Рівненщині таки знайшли гроші, аби заплатити медикам

Найближчим часом медики отримають обіцяні 300% доплат до окладу за боротьбу із коронавірусом. Таке рішення прийняла бюджетна комісія Рівненської облради. Йдеться про доплату тим медикам, які в березні працювали з хворими.

Аби не чекати найближчої сесії облради, комісія віднайшла гроші в обласному бюджеті. Більше мільйона гривень перерахують Рівненській центральній міській лікарні, Сарненській ЦРЛ та Обласному центру екстренної медичної допомоги (медицини катастроф).

Нагадаємо, з квітня доплати медикам за роботу з хворими на коронавірус пацієнтами здійснюватимуться Національною службою здоров’я України через прямі фінансові зобов’язання з відповідними медзакладами, які уклали угоди з НСЗУ.

Читайте також: Жителям Рівненщини компенсують «карантинне» безробіття

Читайте також: Завтра частина центру Рівного буде без світла

Читайте також: У Рівному копи зупинили п’яного дрифтера на «BMW» (ФОТО)

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі