На Рівненщині тестують мобільний додаток для самоізоляції

На Рівненщині тестують мобільний додаток для самоізоляції
0
На Рівненщині тестують мобільний додаток для самоізоляції

Жителі Рівненської області продовжують повертатись з-за кордону. У зв’язку з карантинними обмеженнями людям пропонують два варіанти: обсервацію або самоізоляцію із використанням мобільного додатку «Дій вдома», розповідають у Рівненській обласній адміністрації.

Згідно постанови Кабміну, для людей, які прибули в Україну, Уряд передбачив двотижневий карантин. Для цих громадян визначили чіткі вимоги: визначитися між самоізоляцією та обсервацією. Тому людина, яка в’їжджає до України і не хоче йти на обсервацію, повинна завчасно встановити на свій телефон додаток «Дій вдома». За допомогою програми поліцейським та лікарям буде легше контролювати людей, які повернулись з-за кордону.

Нагадаємо, станом на сьогодні в області зарезервовано 20 закладів обсервації на 1313 місць, які у більшості не експлуатуються. Тому окрім зручності для громадян, система «Дій вдома» дає можливість зменшити фінансове навантаження і на місцеві бюджети.

Важливо: в українців є можливість завантажити додаток безпосередньо в пунктах пропуску на кордоні. Для цього на кабінах паспортного контролю розміщені стікери з QR-кодом. Завчасне встановлення додатку допоможе швидше перетнути кордон.

Читайте також: На Рівненщині побільшало пацієнтів з Covid-19

Читайте також: Україна розпочинає тестування на антитіла до коронавірусу

Читайте також: В Україні створили карту, яка відображає вплив Covid-19 на економіку

0
Найцікавіші матеріали
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі