На Рівненщині триває проект «Розминка від чемпіона»

На Рівненщині триває проект «Розминка від чемпіона»
0
На Рівненщині триває проект «Розминка від чемпіона»

Черговий тур обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», що триває зараз на Рівненщині, пройшов у Новокорецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області. Цього разу у ньому дебютувала колишня учениця школи Наталія Стахнюк, чемпіонка України та призерка чемпіонату Європи із кіокушинкайкан карате.

Традиційно, захід розпочався з визначення переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику, який пройшов в навчальному закладі напередодні з нагоди «Розминки від чемпіона». Нагородження авторів найкращих малюнків продовжилось розповіддю Наталії про шлях у спорт, захоплення карате, участь у різноманітних змаганнях. Діти мали нагоду поспілкуватися з чемпіонкою, задати питання щодо особливостей тренувань, системою ступенів та значення кольорів поясів у карате, про плани на майбутнє, її хобі.

– Заняття карате розвивають фізичну силу й вольову складову характеру. Карате дисциплінує та навчає долати труднощі. Тобто, ці заняття дають те, що однозначно допоможе кожному з вас у житті, – наголосила спортсменка.

Задовольнивши  цікавість школярів, каратистка провела традиційну розминку з учнями. Діти з очевидним задоволенням і старанністю намагались повторювати за нею усі вправи та активно долучились до майстер-класу з кіокушинкайкану. Завершилась зустріч фотосесією з гостею та її нагородами. Окрім того, автографів їй довелося роздавати теж чимало.

Нагадаємо, що на Рівненщині діти мають можливість зустрітися з відомими спортсменами у своїх рідних шкільних стінах завдяки зусиллями «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення НОК України в Рівненській області та сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі в ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі