На Рівненщині у двомісячного кошеня виявили сказ

На Рівненщині у двомісячного кошеня виявили сказ
0
3113
1
На Рівненщині у двомісячного кошеня виявили сказ

   10 серпня в селі Велика Омеляна було зареєстровано випадок сказу у двомісячного кошеняти, який утримувався в особистому селянському господарстві. Про це інформує Рівненський обласний лабораторний центр.

   Зі слів власниці кота, стало відомо, що приблизно місяць тому їм у двір підкинули кошеня. Тварина відразу мала хворобливий вигляд. Через тиждень у кота почалися судоми та порушення координації. Тож, тварину одразу відвезли у ветеринарну клініку. Стан кошеняти дещо покращився. 
   Проте, 7 серпня, у вище кота почався приступ, який супроводжувався судомами, кіт вів себе агресивно, гарчав та бився об стіну.
   Наступного дня тварина була ослаблена, відмовлялась від їжі та води.
Було прийняте рішення обстежити кота на сказ.10 серпня після проведених досліджень у тварини було виявлено сказ.
   Отож, по вулиці Рольщикова за участі завідувачки фельдшерсько – акушерського пункту села Велика Омеляна було частково проведено подвірні обходи з метою виявлення осіб, які могли контактувати з хворим на сказ котом або іншими бродячими, невідомими тваринами (контактних не виявлено).
   Всі особи, які контактували з хворим на сказ котом були скеровані до лікаря рабіолога Рівненської ЦРЛ для отримання курс антирабічного лікування (5 осіб). 
   Серед населення було проведено роз’яснювальну роботу по профілактиці сказу, а також роздано листівки з відповідною інформацією.

Тож, пам'ятайте, що сказ - це невиліковна хвороба,і єдиним методом запобігання розвитку захворювання є щеплення від сказу.

Фото ілюстративне

1
# Рівненщина # сказ # кошеня
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: