На Рівненщині учасники бойових дій змагаються за Кубок Героїв АТО (ФОТО)

На Рівненщині учасники бойових дій змагаються за Кубок Героїв АТО (ФОТО)
0
458
0
  • На Рівненщині учасники бойових дій змагаються за Кубок Героїв АТО (ФОТО)
  • На Рівненщині учасники бойових дій змагаються за Кубок Героїв АТО (ФОТО)

У смт Гоща, що на Рівненщині, на Центральному міському стадіоні ДЮСШ в рамках п’ятого сезону Єдиного Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО 2019 урочисто відкрили груповий етап у регіональному дивізіоні «ЗАХІД». 

"Вітаю вас від імені командувача військ ОК «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. Дуже приємно, що хлопці, які в свій час зупинилу російську навалу, мають можливість на теренах Західної України позмагатися у спорті. А як відомо, спорт об’єднує. І я впевнений, що ми, українці, таким же чином гуртом будемо бити цинічного та підступного ворога", – наголосив, звертаючись до учасників чемпіонату, ТВО заступника командувача військ ОК «Захід» з морально-психологічного забезпечення полковник Федір Капустинський.

"Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО" є наймасштабнішою в Україні з 2015 року програмою психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів: "КИЇВ", "ПІВНІЧ", "СХІД", "ЦЕНТР", "ЗАХІД"та "ПІВДЕНЬ".

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. За результатами групових етапів 24 кращі команди із 88 команд-учасників змагань матимуть можливість розіграти перехідний КУБОК ГЕРОЇВ АТО на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Організатором Чемпіонату, що триває з 24 березня по 14 жовтня, є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"

 

капітан Олексій Мосейченок, відділення спецкорів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Фото автора

0
Спорт # Рівненщина # футбол # герої АТО # Кубок Герої АТО
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: