На Рівненщині визначено рекордсменів з підтягування на перекладині

На Рівненщині визначено рекордсменів з підтягування на перекладині
0
На Рівненщині визначено рекордсменів з підтягування на перекладині

Підтягування на перекладині - досить популярна та універсальна силова вправа, яка дає можливість підтримувати гарну фізичну форму та статуру. Підтягуватися вчать ще зі шкільної лави і, напевно, багато хто з нас колись здавав такі нормативи на заняттях з фізкультури. Підтягуватися по суті уміють усі, але виконати його технічно вірно, та ще й найбільшу кількість разів протягом 30 секунд, мали можливість учасники, мабуть самого найскладнішого конкурсу «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині», який проводив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

В умовах карантину, учасники змагались заочно.Відео з підтвердженням власного рекорду вони надсилали на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини», що у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/events/1568466433328700/). Слід відзначити, досить велику активність, адже цією подією протягом чотирьох днів з 12 по 15 червня було охоплено аудиторію в понад 7 тисяч.

При підведенні підсумків, судді враховували дотримання всіх вимог техніки виконання вправи, які були зазначені у відповідному положенні. Тому результати багатьох учасників суддівською колегією були зараховані частково, або, навіть, не були повністю зараховані.

Отож, за підсумками проведення конкурсу, в напруженій боротьбі перше місце здобув Гучок Андрійіз Здолбунівського району.Друге місце посів Бульботка Михайлоз Володимирецького району. Бронзова нагорода дісталася КучмеюБогдану з міста Дубно. Окрім того, за волю до перемоги відзначено Тоюнду Сергія та Бадигу Сергія, обидва з Володимиреччини.

Всі вони будуть відзначені нагородами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, вітаємо переможцівта призерів               і запрошуємо до участі в наступній активності: «Спортивні рекорди.Велобаланс».

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини»

Читайте також: Завтра частина Рівного та сім навколишніх сіл залишаться без світла

Читайте також: Після 22 червня карантин на Рівненщині продовжать

Читайте також: На Рівне насувається шторм

0
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі