На Рівненщині визначили кращі гуртожитки

На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
0
805
0
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки

Традиційно впродовж деcяти років на Рівненщині проводиться обласний огляд-конкурс на кращий гуртожиток. Про те, в яких умовах живуть студенти, про стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також організацію самопідготовки і дозвілля, формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді дізнавалась комісія Управління освіти і науки РОДА. У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 24 гуртожитки закладів вищої освіти та 19 гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів.

Підведення підсумків та нагородження призерів ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу у 2019 році відбулось 11 грудня у Рівненському будинку вчених.

– Адміністраціям закладів вищої та професійно-технічної освіти вдалося зробити чимало для покращення умов проживання студентів та учнів. Варто зазначити, що на утримання гуртожитків закладів вищої освіти, які цьогоріч взяли участь у конкурсі-огляді, у 2019 році було спрямовано 17 мільйонів 672 тисяч 987 гривень – розповіла під час урочистого нагородження переможців конкурсу заступник начальника управління освіти і науки РОДА Ольга Ладюк.

Переможців ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу нагороджено Почесними грамотами Управління освіти і науки облдержадміністрації, кубками та цінними подарунками.

Серед гуртожитків університетів (відокремлених структурних підрозділів університетів):

І місце здобув колектив гуртожитку № 2 Рівненського державного гуманітарного університету;

ІІ місце – колектив гуртожитку № 3 Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце – колектив гуртожитку № 1 комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

Перше місце серед гуртожитків коледжів (училищ) завоював колектив гуртожитку № 1 Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету;

ІІ місце – колектив гуртожитку № 2 Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце – 
колектив гуртожитку Відокремленого підрозділу «Рокитнівський медичний коледж» комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

Серед гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів І місце посів колектив гуртожитку Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка;

ІІ місце – колектив гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – 
колектив гуртожитку Рівненського професійного ліцею.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1117
Вибори-2020 в Білорусі: з'явилися результати екзит-полу
2
Читати далі
999
Де в Україні не буде послаблений карантин
0
Читати далі
427
Завтра рівнянам тричі за день вимкнуть світло (ГРАФІК)
0
Читати далі
283
ЦВК затвердила основні дати та терміни проведення місцевих виборів
0
Читати далі
257
На Рівненщині +44 хворих коронавірусом
0
Читати далі
224
В Україні 1199 нових хворих коронавірусом
0
Читати далі
3094
Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин
0
Читати далі
822
Євросоюз оновив список країн, для яких відкриті кордони: чи увійшла туди Україна
0
Читати далі
491
В Україні можуть знову посилити карантин, – Степанов
0
Читати далі