На Рівненщині визначили кращі гуртожитки

На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
0
490
0
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки
  • На Рівненщині визначили кращі гуртожитки

Традиційно впродовж деcяти років на Рівненщині проводиться обласний огляд-конкурс на кращий гуртожиток. Про те, в яких умовах живуть студенти, про стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також організацію самопідготовки і дозвілля, формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді дізнавалась комісія Управління освіти і науки РОДА. У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 24 гуртожитки закладів вищої освіти та 19 гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів.

Підведення підсумків та нагородження призерів ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу у 2019 році відбулось 11 грудня у Рівненському будинку вчених.

– Адміністраціям закладів вищої та професійно-технічної освіти вдалося зробити чимало для покращення умов проживання студентів та учнів. Варто зазначити, що на утримання гуртожитків закладів вищої освіти, які цьогоріч взяли участь у конкурсі-огляді, у 2019 році було спрямовано 17 мільйонів 672 тисяч 987 гривень – розповіла під час урочистого нагородження переможців конкурсу заступник начальника управління освіти і науки РОДА Ольга Ладюк.

Переможців ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу нагороджено Почесними грамотами Управління освіти і науки облдержадміністрації, кубками та цінними подарунками.

Серед гуртожитків університетів (відокремлених структурних підрозділів університетів):

І місце здобув колектив гуртожитку № 2 Рівненського державного гуманітарного університету;

ІІ місце – колектив гуртожитку № 3 Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце – колектив гуртожитку № 1 комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

Перше місце серед гуртожитків коледжів (училищ) завоював колектив гуртожитку № 1 Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету;

ІІ місце – колектив гуртожитку № 2 Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце – 
колектив гуртожитку Відокремленого підрозділу «Рокитнівський медичний коледж» комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

Серед гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів І місце посів колектив гуртожитку Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка;

ІІ місце – колектив гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – 
колектив гуртожитку Рівненського професійного ліцею.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1538
Завтра частину Рівного та 12 сіл у районі відключать від електропостачання
5
Читати далі
255
ЦРЛ Рівненщини перетворяться на лікарні інтенсивного лікування
0
Читати далі
1575
Біля Костополя хлопцю побили машину, а він відмовився від свідчень
0
Читати далі
645
ДТП на Макарова: легковик влетів у вантажівку, постраждала жінка (ФОТО)
0
Читати далі
368
На Рівненщині горів житловий будинок
0
Читати далі
1731
Біля Рівного знову горіли машини
0
Читати далі
199
«Кардинал-Рівне» виграв у першому кубковому матчі
0
Читати далі
214
На Ріненщині під час святкуваннь Господнього Хрещення патрулюватиме 350 поліцейських
2
Читати далі
269
Метод боротьби з корупцією: щоб не крали, міністрам України збільшили зарплати
0
Читати далі