На Рівненщині визначились кращі у спортивному орієнтуванні [+ФОТО]

0
  • На Рівненщині визначились кращі у спортивному орієнтуванні [+ФОТО]

19-21 травня 2017 року на території Острозького району у лісовому масиві поблизу дитячого санаторно-оздоровчого комплексу "Корчагінець" було проведено змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

У змаганнях взяли участь 130 осіб із 13 команд, які представляли Млинівський, Рівненський, Дубенський, Острозький, Березнівський, Корецький, Сарненський, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Здолбунівський райони, місто Острог та Бугринську об’єднану територіальну громаду.

Переможцями та призерами змагань в особистому заліку стали Мельничук Оксана з команди Бугринської об’єднаної територіальної громади, Кондратюк Анастасія з команди Костопільського району, Пилипака Богдана з команди Березнівського району, Польовий Олександр з команди Бугринської об’єднаної територіальної громади, Ляшко Олександр з команди Дубровицького району, Кондрачук Василь з команди Рівненського району.

Переможцями та призерами змагань на середній дистанції серед юнаків стали команди Острозького району, Бугринської об’єднаної територіальної громади, Рівненського району, серед дівчат – команди Бугринської об’єднаної територіальної громади, Млинівського та Дубенського районів.

Перемогу в естафетних змаганнях серед дівчат вибороли команди Рівненського, Острозького і Дубенського районів а серед юнаків команди Острозького, Рівненського і Млинівського районів.

Переможцем змагань зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Острозького району, друге та третє місця вибороли команди Бугринської об’єднаної територіальної громади та Млинівського району.