На Рівненщині всі виборчі дільниці взяли під охорону

На Рівненщині всі виборчі дільниці взяли під охорону
0
489
0
На Рівненщині всі виборчі дільниці взяли під охорону

На Рівненщині поліцейські взяли під охорону бюлетені на всіх виборчих дільницях. Усього на території області створено 5 окружних та 1006 дільничних виборчих комісій, правопорядок на яких забезпечує 1211 працівників поліції.

Сьогодні, 29 березня, о 24 годині відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» закінчується строк проведення передвиборної агітації.

За порушення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 212-10 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники ситуаційного центру поліції області здійснюють цілодобовий моніторинг інформації щодо порушень виборчого законодавства, зокрема і строків проведення виборчої агітації.

Нагадаємо, що поліцейські області переведені на посилений варіант несення служби із 25 березня. На Рівненщині до забезпечення публічної безпеки та порядку на виборчих дільницях задіяні 1211 працівників поліції. Крім того, додатково понад 500 правоохоронців патрулюватимуть населені пункти області у день виборів Президента України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Рівненській області.

0
Політика # Рівненщина # взяли під охорону бюлетні # на всіх вибочих дільницях # вибори 2019
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: