На Рівненщині за тиждень зафіксували 28 порушень у сфері рибальства

На Рівненщині за тиждень зафіксували 28 порушень у сфері рибальства
0
235
0
На Рівненщині за тиждень зафіксували 28 порушень у сфері рибальства

Як повідомили державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля, у період з 24 по 30 жовтня 2019 року було зафіксовано 28 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, на порушників склали 21 протокол та оформили сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно якими вилучено 33 кілограми риби та 41 одиниць заборонених знарядь лову.

Загалом, накладено штрафів на суму 1 547 грн. Одну справу передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності, – повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства у Рівненській області Олександр Новак.

Для прикладу, 24 жовтня 2019 року Рівненській рибоохоронний патруль задокументував порушення правил рибальства. Інцидент стався на березі річки Іква, поблизу Млинова. Громадянин мав намір порибалити забороненим знаряддям лову – «екраном». 27 жовтня на тому ж місці вдалось впіймати ще одних браконьєрів з подібним знаряддям.

Так виглядає принцип рибалки за допомогою «екрану».

Того ж дня порушення зафіксували  на Хріницькому водосховищі, поблизу села Товпижин Демидівського району. Чоловік ловив рибу за допомогою восьми «кружків», перевищивши їх дозволену кількість. Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадянин не вистиг завдати шкоди рибному господарству.

Так виглядають «кружки» для ловлі риби.

Після виявлених інцидентів інспектори провели роз’яснювальну роботу серед населення.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти на номер «гарячої лінії» відомства: (067) 540-53-90.

До слова, суми штрафів варіюються від 340 до 3 400 гривень, відповідно до тяжкості злочину.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: