На Рівненщині померла скажена вівця

На Рівненщині померла скажена вівця
0
864
0
На Рівненщині померла скажена вівця

На території Гощанського району зареєстровано випадок сказу вівці. 11 вересня  доглядачі повідомили про дивну поведінку тварини. Завідувач Бугринським пунктом ветмедицини відразу виїхав на місце, ізолював тварину в окремому приміщенні та взяв під нагляд.

Вранці 12 вересня тварина загинула, про це відразу повідомили спеціалістів ветмедицини району. Останні негайно виїхали на місце події, відібрали патматеріал та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію на перевірку сказу. А труп вівці - спалили.

На території неблагополучного пункту, де зафіксований випадок сказу, проводяться заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин».

Спеціалісти Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини досліджують можливі контакти хворої вівці з людьми та іншими тваринами. Наразі проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин.

Зафіксовані матеріали передадуть на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, а в населеному пункті, ймовірно, оголосять карантин. 

 

0
# Рівненщина # Гощанщина # сказ # карантин
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: