На Рівненщині загинула 20-річна мотоциклістка

На Рівненщині загинула 20-річна мотоциклістка
0
На Рівненщині загинула 20-річна мотоциклістка

На Рівненщині у ДТП загинула 20-річна водійка мотоцикла, її неповнолітню пасажирку ушпиталили. У поліції повідомили, що водій авто, у яке врізався двоколісний, виявився п'яним. Інцидент стався у вечір суботи, 19 вересня, пише Суспільне.

Смертельне зіткнення сталося близько 19:10 на вулиці Партизанській в селі Миляч Дубровицького району. За кермом мотоцикла «Kinlon» була 20-річна жителька села Біле, вона їхала із 15-річною пасажиркою.

— З невідомих поки причин вона виїхала на смугу зустрічного руху, де відбулося зіткнення із автомобілем «Opel Monterey» на іноземній реєстрації під керуванням 59-річного жителя села Жадень. Попри вжиті реанімаційні заходи, мотоциклістка від отриманих травм померла у кареті «швидкої», – каже пресофіцерка поліції області Марія Юстицька.

Пасажирку мотоцикла госпіталізували у травматологічне відділення Дубровицької ЦРЛ. Медики у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, тупу травму грудної клітки.

— Водій позашляховика відповідно до освідування був у стані алкогольного сп’яніння: алкотестер показав 2 проміле, – додала речниця поліції.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчі відкрили кримінальне провадження. У пресслужбі зазначили, що учасників смертельної ДТП допитують. Також призначені судові експертизи, за результатами яких визначатиметься ступінь вини кожного водія, а відтак — вручення особі підозри.

 

Читайте також: У Рівному збили двірничку, яка прибирала вулицю

Читайте також: Рівненщина готова до холодів на 95%

Читайте також: Рівне прийме Чемпіонат області з більярдного спорту

0
Найцікавіші матеріали
Житель Сарн під приводом гуманітарної допомоги ввіз в Україну 25 автомобілів
0
Читати далі
У Рівному померла пенсіонерка, яка під час миття вікон випала на вулицю
0
Читати далі
20 млн гривень виділяється на ремонт доріг місцевого значення Рівненщини
0
Читати далі
У Дубно чоловік, погрожуючи гранатою, втік та не розрахувався за елітний алкоголь
0
Читати далі
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі